IV Міжнародна конференція “Соціальна відповідальність бізнесу”

Галузь:

Категорія:

Дата: 07/06/2018 09:30 - 17:00


  • Як визначити наскільки успішною є компанія?
  • Чи до грона підприємств-переможців належать ті, що приносять найбільші доходи своїм власникам, чи ті, що змінюють світ завдяки інноваціям, які покращують життя соціуму і дбають про навколишнє середовище?
  • А може найбільше отримують ті компанії, де прибуток крокує у парі з турботою про оточення, а піклування про середовище є не філантропією, а вигідним бізнесом, стратегія якого базується на CSV (Creating Shared Value – створення спільної цінності)?

 

Визначення соціальної відповідальності бізнесу (СВБ) змінюється із плином часу. У традиційному його розумінні це – інвестиції у корисні соціальні ініціативи, які рекомпенсують людям шкоду, завдану фірмами. Сьогодні зменшення негативних результатів діяльності компаній само по собі не є ціллю. Сучасні підприємства приймають відповідні рішення на користь суспільства та середовища, оскільки це – приносить їх фінансову користь.

 

Не кожна компанія може творити спільні цінності і не кожна намагається включити соціальну діяльність до стратегії свого розвитку. Проте, як переконують представники українських та іноземних компаній, які добре радять собі зі створенням спільних цінностей і з впровадженням комплексних змін, – завдяки мудрій відповідальності можна отримати більше.

 

При творенні спільних цінностей, не можна діяти окремо: для досягнення переломних змін необхідною є співпраця бізнесу, громадських організацій та уряду.

 

Цьогорічною робочою темою є напрацювання спільних цінностей між бізнесом, освітою, державними установами та громадськими організаціями.

 

Тематичні напрями конференції:

 

  • CSR контра CSV: у чому відмінність?
  • Як розуміти та створювати спільну цінність? Екосистема спільних цінностей
  • Нове обличчя бізнесу: як звітують українські компанії?
  • Бізнес та професійна освіта як база створення спільних цінностей.
  • Практичні поради / кейси українськиї компаній та профільних організацій.

 

Запрошуємо до участі партнерів, експертів, інформаційних партнерів та учасників.

ДЕ: Дзеркальна зала Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької (Проспект Свободи, 27,  м. Львів)

 

КОЛИ: 07 червня 2018 року. Початок  о 10.00. Реєстрація: з 9.30

 

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: ЛІлія БОДНАР

Львівська ТПП, Стрийський парк, 14, м. Львів, 79011

Тел..: +38 032 295 63 17

e-mail: pr@cci.lviv.ua

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН:

 

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ЗАХОДУ:

ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ: