Триденна школа «ecoPractica»

Галузь:

Категорія:

Дата: 07/06/2017 - 09/06/2017 Цілий день


Сталий економічний розвиток можливий лише за умови раціонального використання природних ресурсів. Усвідомлюючи це, Львівська торгово-промислова палата вже багато років організовує як міжнародні конференції так і практичні  семінари  екологічної спрямованості.

Продовжуючи таку практику і цього року ми запрошуємо вмотивованих до професійного розвитку в екологічній сфері фахівців з різних сфер на практичні семінари з питань природоохоронного законодавства, які проходять за участю провідних експертів Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації та інших профільних установ.

Семінари  проходитимуть у форматі триденної школи «ecoPractica» 7-9 червня 2017 року за адресою: Стрийський парк, 14, м. Львів.

Окрім навчання по базових напрямках природоохоронного законодавства з елементами екологічного менеджменту,  заплановані екскурсії на підприємства.

Учасники «Школи» отримають найактуальнішу інформацію щодо практичних питань природоохоронного законодавства, дозвільної системи з охорони навколишнього середовища, порядку ведення діяльності еколога на підприємстві. Представники контролюючих та виконавчих державних органів нададуть роз’яснення з питань отримання дозволів на викиди в атмосферне повітря, на утворення та розміщення відходів, на спеціальне водокористування, з менеджменту відходів та проведення зовнішніх інспекційних перевірок та з багатьох інших.

Кожен учасник отримає збірник методичних матеріалів, Сертифікат за підписом керівників Львівської ТПП та Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, учасники забезпечуються канцелярським приладдям, харчуванням.

Вартість триденного курсу для однієї особи 2 200 грн. (в т.ч. ПДВ). Знижки передбачені  для зареєстрованих  до 19 травня 2017 р., для студентів та для представників з інших міст.

Заявка на участь

Контакти:

тел.: +38 032 295 01 25,

e-mail: liudmyla@cci.lviv.ua