Господарський міст: Лодзький регіон – Україна 2018

Галузь:

12 червня 2018 року у місті Лодзь (Республіка Польща) відбулась Міжнародна конференція «Господарський міст: Лодзький регіон – Україна 2018».

Організатором заходу виступила Лодзька промислово-торгова палата. За підтримки Польсько-української господарської палати та Львівської торгово-промислової палати.

 

У конференції взяли участь 40 підприємців та представників ділових асоціацій з України, більше 70 учасників з Лодзького регіону та Польщі, які представляли здебільшого ключові галузі промисловості, що є двигунами зростання для місцевої економіки (фармацевтична промисловість, сучасна текстильна промисловість, сучасні будівельні матеріали, інноваційне сільське господарство та агропродовольча обробка, ІТ та телекомунікації).

Львівщину представляли 6 підприємств та Львівська ТПП.

Захід підтримали уряд Маршалка Лодзького воєводства, президента міста Лодзі, Міністерств економіки та регіонального розвитку Польщі, Польської торгової палати, Державного агентства інформації та іноземних інвестицій.

 

На конференції обговорили питання підтримки торгово-промисловими палатами розвитку міжнародного співробітництва та підвищення конкурентоспроможності підприємств, інвестиційних процесів в спеціальних економічних зонах, фінансових інструментах підтримки експорту.