Стипендії для навчання за Програмою з інновацій та підприємництва в УКУ

Галузь:

Третій рік поспіль Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) організовує конкурс для креативної та амбіційної молоді, яка хоче розвивати себе у сфері інноваційного підприємництва.

«Створюй інновації» – це конкурс на отримання стипендії для навчання на програмі магістерського рівня MSс in Innovations and Entrepreneurship  Львівської бізнес-школи УКУ.

Учасники конкурсу повинні розробити бізнес-канву власного проекту (ідеї) за вказаною методикою на сайті ideas-lab.com.ua у розділі Road Map. Опісля конкурсанти мають зробити відеопрезентацію свого проекту до 1 квітня 2014 року. 

Автори 10 найкращих робіт, які потрапляють до фіналу, за рішенням журі конкурсу, презентуватимуть свої ідеї англійською мовою перед членами журі у Львові.

Двоє учасників, які виконають завдання найкраще, отримають стипендію для навчання на програмі MSc in Innovations and Entrepreneurship. Стипендія покриває половину вартості навчання і становить 1400 євро. Інші двоє конкурсантів (наступні за рейтингом) отримають стипендію, яка покриє 25% від вартості навчання – 700 євро.

Для участі в конкурсі, аплікант повинен очікувати отримання щонайменше диплому бакалавра (незалежно від напряму спеціальності) не пізніше серпня 2014 року.

Детальніше про умови конкурсу читайте за посиланням.

Якщо маєте запитання, пишіть нам на master@lvbs.com.ua або телефонуйте +38 098 350 35 56