ІІІ Соціальний звіт «Мережі аптек D.S.»

Галузь:

Мережа аптек «D.S.» оприлюднила свій третій Соціальний звіт, який є логічним продовженням соціальної звітності компанії, започаткованої 2013 року.

У новому звіті висвітлено ключові соціальні проекти й ініціативи 2016-2019* років.

Основними напрямками соціальної відповідальності мережі аптек «D.S.» є: інвестиції в належну якість ліків, в онлайн-інновації для клієнтів, в історичне обличчя фармації, у фахові знання й освіту в Україні, а також активна громадянська позиція, екоініціативи, допомога потребуючим та благочинні аспекти в діяльності інтерактивного музею «D.S. Таємна аптека».

За звітний період 2016-2019 рр. на благочинність і меценацтво із фонду компанії скеровано понад 2 млн. грн. Водночас, свою соціальну відповідальність аптеки «D.S.» вбачають не тільки у наданні фінансової підтримки – на допомогу воїнам, молодіжно-патріотичним організаціям, студентам, дітям у складних життєвих обставинах і важкохворим – але і в способі ведення бізнесу. Йдеться про відповідальне ставлення до ділових партнерів, працівників, до якості послуг, які надаємо, а також до ресурсів та екології.

Сподіваємось, що цей документ зацікавить наших чинних і потенційних клієнтів, партнерів, працівників, широкі кола громадськості. Переглянути звіт можна за посиланням:

https://issuu.com/marketuniversal/docs/soczvit2016_2019_issuu