Конкурс громадянського підприємництва

Галузь:

Дедлайн: 30.09.2020

Конкурс громадянського підприємництва (CEC) є частиною Кампусу з підприємництва та був ініційований для того, щоб наділити підприємців у всьому світі для створення інноваційних відповідей на глобальні проблеми та / або громади, а також для участі у більш мирному та стійкому світі.

Вас запрошують представити ваші інноваційні ідеї та проекти, що мають суспільний вплив, які визначають та впроваджують один або кілька із 17 цілей сталого розвитку (ЦРД). Цілі ЦУР та 169 цілей пов’язані з найважливішими соціальними, економічними, екологічними, медичними та урядовими проблемами сучасності.

До, під час і після ЦВК ви маєте можливість пройти два курси, щоб допомогти розробити стійку бізнес-модель з вашої ідеї. Ви отримаєте знання, які також можуть бути корисними для зміни або модернізації діючих проектів. Курс «Мозок проти капіталу» (BvC) є основою, а також може бути завершений без попередньої реєстрації. Додатковий курс сталого підприємництва (SEC) рекомендується проводити після закінчення курсу BvC. Обидва курси безкоштовні.

Примітка:  Для участі у конкурсі «Громадянське підприємництво» участь в курсі BvC та / або SEC не є обов’язковим. Однак це корисний інструмент для отримання максимально можливого потенціалу зі своїх ідей та проектів.

Якщо вам від 13 до 29 років, будь ласка, надішліть свою ідею та / або проект у категорії «Молодіжне громадянське підприємництво ». Якщо вам більше 30 років, ви можете подати свою ідею та / або проект до категорії «Дорослі громадяни». Будь ласка, переконайтеся, що ви подали свій запис у потрібну категорію. Якщо ні, ваш запис не може бути включений до змагань. Вам потрібно буде видалити запис і надіслати його ще раз.

Під час Конкурсу молодіжного підприємництва з питань підприємництва 2019 року ми із задоволенням включили спеціальну категорію: Конкурс туризму. У цій категорії шукалися ідеї та проекти, які в першу чергу спеціалізуються на сталому туризмі та пропонують рішення щодо того, як туризм можна зробити більш стійким.