Корпоратив на «Арені Львів» – чемпіонський захід для Вашої компанії. Обирайте ексклюзивні святкові незабутні емоції!

Галузь:

Листопад закінчується… Саме час задуматися про святкування Нового року.Про те, як організувати небанальний корпоратив розповідає людина із 10-літнім досвідом організації свят, івент-менеджер «Арени Львів» Вікторія Харитонова.

arena lviv2Вікторіє, з Вашого досвіду, яка тематика новорічних корпоративів зараз актуальна?

Зазвичай люди люблять класичні сюжети: Дід Мороз і Снігурка, переодягання, кіновечірки… Проте додалася українська тематика, наприклад, жовто-блакитна вечірка із сучасними українськими артистами. Стають популярними також святкування із відзначенням кращих працівників, така собі церемонія нагородження «Оскар» у межах однієї компанії, до речі, чудовий спосіб мотивування своїх працівників. У нас для таких заходів ідеально підходить зал-амфітеатр – медіа-центр. Враховуючи непросту політичну ситуацію в країні, корпоративи можуть мати й благодійну складову, коли гості збирають кошти на допомогу тим, хто цього потребує: дітям, солдатам тощо.

Які можливості для проведення корпоративів пропонує «Арена Львів»?

«Арена Львів» насамперед пропонує замовникам ексклюзивні емоції, а також велику площу, що дає простір для фантазії й можливість реалізувати будь-яку ідею свята. Наприклад, наразі ми розробляємо ідею новорічного святкування для ІТ-компанії. Це тематика Лас-Вегасу, увесь зал буде поділено на кілька окремих зон: зона зі сценою, де розгортатиметься основна шоу-програма з ведучим та зірками; зона з ігровими автоматами, де гості зможуть випробувати свій фарт в азартних іграх та затишна лаунж-зона.

Найбільший у Львові ресторан, що є на «Арені Львів», дозволяє організовувати масштабні й водночас ексклюзивні заходи. Так, ми виношуємо ідею проведення у чаші стадіону 3D-мапінгу.

Якщо ж говорити мовою цифр, то на «Арені» для святкування корпоративу на вибір замовника є як мінімум 5 локацій:

  • найбільший у Львові ресторан площею 1700 м2, що вміщає понад 1000 осіб
  • медіа-центр у форматі амфітеатру на 800 осіб;
  • івент-хол – 1300 м2 на 700 гостей;
  • президентська ложа для 50 осіб та 14 скай-боксів для невеликих компаній.

Зручність співпраці з «Ареною Львів» полягає у тому, що ми можемо бути тією як івент-агенцією, яка повністю розробить для замовника концепцію свята «під ключ», а також запропонуємо гостям святкове меню за розумну ціну.

Які компанії найчастіше проводять заходи на «Арені Львів»?

«Арену Львів» полюбляють великі львівські фірми та виробники, ІТ-компанії, а також до нас часто навідуються гості з інших міст, що, обравши для святкування Львів, отримують як бонус усе місто, де можуть гарно провести час і отримати яскраві враження.

Скільки часу потрібно, аби організувати вдалий корпоратив?

Найголовніше – заздалегідь, якщо говоримо про Новий рік, забронювати потрібну локацію, а також обрати ведучого і зірок. Якщо визначитися з цими складовими, то сам захід можна організувати за 2-3 тижні.

Які, на Вашу думку, три головні складові вдалого корпоративу?

Гадаю, це ведучий, достатня кількість смачної їжі та напоїв і правильно створений антураж та атмосфера свята. І, головне, треба любити і піклуватися про тих, для кого ти організовуєш свято!

З питань проведення заходів на «Арені Львів» звертайтеся:

+ 38 067 370 33 38,

+38 032 253 03 35

office@arenalviv.com.ua,

www.arenalviv.com.ua

Маргарита Гембарська