Мар’ян Вацяк, Тарас Захарко: “Проблеми з перепадами напруги є кожному третьому підприємстві”

Галузь:

Що важливо знати, коли займаєшся продажем стабілізаторів напруги і чи вдається поєднати бізнес та дружбу, у розмові з Тарасом Захарком та Мар’яном Вацяком, бізнес-партнерами, власниками львівської крамниці «ЕлектроПатрон».

 

Колеги, чому саме такий вид бізнесу? Чоловіча справа?

Тарас: За фахом я – інженер-електрик. У 2004 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Спочатку працював інженером у львівській компанії ПП «ЛВТ». Це – приватне підприємство яке займається виробництвом малопотужних стабілізаторів напруги. То ж початки, швидше за все, звідси.
В мене лежить душа до того, чим займаюсь, у іншому випадку я б, звісно, цим не займався, а пішов би працювати, наприклад, на одне з іноземних виробничих підприємств складальником продукції (сміється), є де подітися.

 

 

 

 

Мар’ян: За фахом – я також інженер. Закінчив Академію друкарства, комп’ютерно-інтегровані технології. Вважаю, що важливо опинитися в потрібному місці в потрібний час! Вірю у випадок. Потрібно тільки ловити кожну можливість і діяти в цьому напрямку, який тобі підходить. Коли ж у моєму житті потрібно було бути в конкретному місці – то я там був.
Так і розпочав працювати сам на себе.
До того як почати свою справу, працював як всі найманим працівником, шліфував меблі, працював на станках, на будові; пізніше – у фармацевтичній компанії, і навіть не думав про те, що колись буду приватним підприємцем.

 

 

Читати далі…