Мережа «ОККО» відкрила першу biker friendly заправку

Галузь:

biker-okko-station-2015-05-16_3667_HBR-2016 травня на АЗК «ОККО» у с. Рясне-Руська (на виїзді зі Львова) відкрилася перша дружня до байкерів територія на  трасових заправках мережі. На цю подію з’їхалося понад 400 мотоциклістів, зокрема й команди найбільших західноукраїнських мотоклубів. У планах мережі «ОККО» – відкрити до двох десятків таких байкерських точок на дорогах України.

На першій biker friendly заправці у Львові облаштовано спеціальні місця для паркування 10 мотоциклів – з розміткою й відеонаглядом, навіс для захисту байків від дощу, рукомийник і мийку для мототехніки,  обмежувачі руху автомобілів. На території ресторану-гриль на АЗК «ОККО» є спеціальні вішаки для мотошоломів, електронні мапи й інформація про майбутні байкерські фестивалі, пристрій для зарядки мобільних телефонів і, звичайно,  багатий вибір смачної й ситної їжі.

На відкриття території на власному байку заїхав віце-президент мережі «ОККО» Олександр Гегедиш. «Заправка – це місце, де перетинаються різні учасники дорожнього руху. І нам важливо, щоб для всіх це місце було максимально комфортним, ми прагнемо знайти індивідуальний підхід до кожної категорії наших гостей, – сказав Олександр Гегедиш. – Сьогодні ми потурбувалися про те, щоб  мотомандрівники, яких в Україні десятки тисяч, мали територію, де зможуть збиратися разом, зручно і безпечно відпочити з дороги, смачно поїсти і де почуватимуться у своєму сідлі».

Усіх байкерів, що завітали на відкриття першої biker friendly території, мережа «ОККО» частувала бограчем, пловом і запальним рок-н-ролом, а також розіграла серед учасників події 30 подарунків у вигляді талонів на пальне, сертифікатів на харчування у ресторанах на АЗК «ОККО» (A la minute і Pasta Mia) та фотокниг.

«Життя байкера таке, що коли серйозно ідеш по цій стежці, важко потім відійти вбік. Адже після кожної мандрівки у тебе з’являється  стільки друзів, хороших надійних друзів. Нас об’єднують ось ці дороги, ось ці спілкування. І я дуже радий, що «ОККО» потурбувалося про те, щоб ми могли збиратися частіше», – ділиться враженнями один з легендарних українських байкерів Василь Мітягін (Рекс).