Стоматологічна виставка Детал-Україна

Галузь:

Дентал-Україна

2-4 листопада 2016 року у Львові відбудеться XIV Міжнародна стоматологічна виставка “Дентал-Україна-2016” та  ХІV Міжнародний стоматологічний форум. Виставка та Форум  відбудуться в приміщенні Палацу мистецтв (вул. Коперника,17).

Виставка «Дентал-Україна» – це захід міжнародного рівня, куди з’їжджаються науковці, професійні стоматологи, представники відомих фірм виробників. За роки свого існування саме ця виставка стала ідеальною площадкою для просування нового продукту на ринок України, висвітлення найновіших методик лікування та передових технологій.

У  цьогорічній виставці приймуть участь близько 150 спеціалізованих фірм ,серед яких провідні виробники сучасного стоматологічного обладнання,  інструментарію та матеріалів з Німеччини, Швейцарії, Австрії, Ліхтенштейну, Італії, Польщі, Словаччини та іноземні представництва. Україну представлятимуть численні виробничі та торгівельні фірми практично з усіх регіонів.

Цікавою та насиченою буде програма наукових заходів, які відбуватимуться в рамках Форуму.

Так, 2 листопада відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Сучасні погляди на діагностику та лікування уражень твердих тканин зубів у дітей», де вперше на Форумі та в Україні Ви зможете прослухати лекцію всесвітньо відомого лектора з проблем стоматології дитячого віку, професора Монті Даггла, (Великобританія), паст-президента EAPD, а 3 листопада буде проходити науково-практична конференція «Якісна пародонтологія та успіх Вашої клініки». 

Ця виставка – одна з найбільших в Україні, як по кількості учасників, так і по відвідуваності фахівцями галузі.

Телефон: +38 067 6711436

Email: nml@galexpo.lviv.ua

Контактна особа: Наталія Лозицька

Прикріплені файли:

dental_ukraine_facebook2.jpg

Rek_210-297_2016.jpg