Нові Правила надання послуг пасажирського автотранспорту

Галузь:

ukr-750x450У Державній регуляторній службі за участю ТПП України 03.02.2017 року відбулося громадське обговорення проектів постанов КМУ «Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», публічне обговорення яких розпочате 21.11.2016 року.

Нові Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту спрямовано на приведення законодавства України у відповідність до стандартів ЄС.

Уповноважені представники автоперевізників мали змогу висловити свої позиції та заперечення щодо передбачених у проектах змін чинних положень.

Основна ідея, яку хочуть запровадити розробники проекту Порядку – створення двох варіантів організації перевезень: комерційних і громадських пасажирських.

За результатами обговорення учасники дійшли згоди, що запропоновані Мінінфраструктури документи, потребують доопрацювання, тому домовились щодо створення робочої  групи при ДРС.

Просимо підприємства-члени Львівської ТПП долучитися до опрацювання проектів вищевказаних постанов, подавши пропозиції.

Зі змістом проектів можна ознайомитися на сайті Міністерства інфраструктури України:

http://www.mtu.gov.ua/timeline/Proekti-normativnopravovih-aktiv.html

Контактна інформація:

відділ організаційного забезпечення

та роботи з членами Палати

тел.: +38 032 295-01-59

e-mail: orginform@cci.lviv.ua