ОККО та ПриватБанк: відтермінування оплати за пальне можливе

Галузь:

Мережа АЗК «ОККО» та ПриватБанк розпочали спільний проект з фінансового забезпечення угод купівлі-продажу нафтопродуктів на гуртовому ринку. Він полягає в тому, що банк гарантуватиме оплату з боку тих клієнтів «ОККО», котрим зручно розплатитися за придбане пальне не одразу, а через певний, погоджений сторонами період часу.

За оцінками керівника департаменту корпоративних продаж мережі АЗК «ОККО» Ірини Кучабської, є кілька потенційних категорій клієнтів, для яких запропонований алгоритм буде вигідним. Це перевізники, торгівельні й кур’єрські компанії, підприємства АПК, підрядники державних замовлень, новостворені юридичні особи.

«Пропонований нами механізм дуже простий в оформленні документів і дає нашим клієнтам додаткові переваги, оскільки дозволяє вибудувати їм максимально зручні графіки розрахунків для пальне», – зазначає Ірина Кучабська.

Поки що проектом охоплено 5 областей України – Львівську, Волинську, Рівненську, Тернопільську, Закарпатську, але в перспективі проект поширюватиметься й на інші регіони.

“Спільна програма з “ОККО” – це добрий стимул для економіки, адже залучення “Гарантованих платежів” дешевше від будь-якого банківського кредиту і вигідніше, нiж використання власних коштів, – зазначив перший заступник голови правління ПриватБанку Володимир Яценко. – Перш за все, можливість користуватися банківським кредитом під 4% річних дуже стане в нагодi сільгосппідприємствам у період проведення збиральної кампанії”.

ПриватБанк запровадив систему доступного фінансування бізнесу через надання українським компаніям та підприємцям безресурсних гарантій “Гарантований платіж” у травні 2013 року. За минулий рік банком збільшено обсяги фінансування бізнесу за програмою “Гарантовані платежі” вчетверо – до 27 млрд. грн.

Детально про умови придбання пального від мережі «ОККО» з відтермінуванням розрахунків можна дізнатися ТУТ.
Довідка

«ОККО» – одна з найбільших автозаправних мереж в Україні. До її складу нині входить понад 400 АЗК у всіх регіонах держави. «ОККО» має найбільшу в Україні мережу закладів харчування в дорозі, яка працює під брендами A la minute, Pasta mia, Hot café. У структурі «ОККО» працює 9 нафтобаз і 16 лабораторій контролю якості нафтопродуктів. Із 2008 року мережа активно реалізовує програму безбар’єрності, у рамках якої підтримує проекти, спрямовані на підтримку осіб з особливими потребами.