Партнерство з виробництва енергії з відновлювальних джерел

Галузь:

ТзОВ “Фермер-Сервіс” у співпраці  з компанією  Biteco Biogas   розробляє  інвестиційний проект “Виробництво енергії з відновлювальних джерел енергії: виробництво біогазу, електроенергії,  теплової енергії та органічних добрив”.

Проект  планується реалізовувати  у Кам’янка-Бузькому  районі (село  Батятичі).  

В селі активно  працює   свинокомплекс ТзОВ “ЕКО МІТ”, який стане  базою для  реалізації даного проекту. Додатково,  до проекту   планується залучити підприємтсва, які  в процесі  своєї діяльності  утворюють відходи,  що є  сировиною для  роботи  біогазової  установки. Це птахоферми, забійні  цехи, підприємства які вирощують зернові  та  технічні культури,  спиртзаводи  та  цукрові  заводи. 

Реалізація  даного  проекту,  насамперед,  ставить  перед  собою  мету  вирішити  екологічну проблему,  яка  склалася  на сьогодні, – безпечну утилізацію даних відходів для навколишнього  середовища  та   мешканців місцевості.

Рішення,  що пропонується –  переробка  органічних  відходів методом анаеробного  зброджування та виробництво біогазу.  

Одержана енергія у виді  біогазу переробляється в електричну та теплову енергію. Датково, в  результаті переробки  органічних  відходів  утворюється екологічно  безпечний субстрат  для внесення на поля – органічні  добрива.  Даний  проект  дозволить не  лише виробляти  енергію,  але й  розвивати  фермерське  господарство: вирощування екологічно чистої  продукції  як на полях так і в теплицях.  

ТзОВ “Фермер-Сервіс” проводить  пошук партнерів  для  реалізації даного інвестиційного проекту. Розглянемо будь-які  пропозиції та умови щодо  партнерської співпраці у  напрямку реалізації  проекту.   

Телефон: +38 988 106202

Email: bizboy@mail.ru

Контактна особа: Марія Зубейко