Підписано Меморандум про співпрацю із Клубом Ділових Людей

Галузь:

16 грудня 2015 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Львівською торгово-промисловою палатою та ГО «Клуб Ділових Людей». Меморандум підписали Володимир Коруд, віце-президент ЛТПП, та голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк.

1

Бізнес-зустріч, метою якої стало обговорення можливостей для розвитку малого та середнього підприємництва у регіоні, зібрала чимало зацікавлених у конференц-залі готелю «Ірена».  Присутні мали можливість ознайомитися із презентаціями діяльності обох організацій, а також з перших вуст дізнатися про усі послуги, які може отримати підприємець завдяки зазначеним структурам.

3

4

Меморандум став підтвердженням одинакової  мети обох організації, створених для розвитку малого та середнього бізнесу, що полягає у розбудові громадянського суспільства та зміцненні української держави, а також обопільним визнанням діяльності один одного, яка приносить користь суспільству та відповідає високим професійним стандартам.

Відтак партнери керуватимуться спільними етичними принципами та корпоративною культурою. Документ підкреслює готовність організацій до стратегічної співпраці у реалізації спільних проектів та підтримку один одного на шляху до реалізації місії та цілей кожної зі сторін.

 6

Довідка:

 

Клуб Ділових Людей ― репутаційний міжнародний бізнес-клуб, створений із метою налагодження ділових контактів, обміну досвідом та постійного підприємницького розвитку ділових людей. Сьогодні Клуб, як неприбуткова неполітична громадська організація, налічує майже 900 представників бізнесу та об’єднує людей лише із позитивною діловою репутацією.  Відмінна особливість Клубу – співпраця із окремими  особами, представниками насамперед малого, а також середнього підприємництва.  Клуб Ділових Людей є найбільшим бізнес-клубом такого формату в Україні з офісами у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі.

 

Львівська торгово-промислова палата – бізнес-асоціація, створена для сприяння інноваційного розвитку економіки регіону та усіх видів підприємництва, підвищення конкурентоздатності ділового середовища Львівщини, його прибутковості та відповідальності перед громадою. Її партнерами є  тисячі найвідоміших підприємств області, більше 350 з яких є її дійсними членами; вона має прямі партнерські стосунки з палатами країн СНД, центральної та Східної Європи. Львівська палата входить до складу Торгово-промислової палати України – авторитетної у світі організації українського підприємництва.

Палата надає якісні та затребувані бізнесом послуги; лобіює інтереси членів палати; покращує умови ведення підприємницької діяльності завдяки участі представників палати у комітетах підприємців та дорадчих радах при органах центральної та місцевої влади; в інтересах підприємців приймає участь у системі експертної оцінки проектів законодавчих і нормативних актів, яку створила ТПП України; сприяє залученню інвестицій та інновацій; підвищує експортний потенціал підприємств регіону; є комунікаційною площадкою для бізнесу і влади; поширює і підтримує принципи соціальної відповідальності у підприємницькому середовищі.