Підтримаймо концерт “Як почуваєшся вночі” до днів пам’яті Івана Франка

Галузь:

“Як почуєш вночі”

Музика – це слово. Тож робімо словом добрі діла, бо, як казав Іван Франко:

“Як много важить слово”.

29 квітня, 21.00

З нагоди наближення Днів пам’яті Івана Франка 29 квітня український гурт PANCHYSHYN зіграє благодійний концерт на території Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка. Зібрані кошти використають на звуковий супровід меморіальної експозиції музею, яке має на меті усучаснити його та зробити постать письменника доступнішою для відвідувачів.

Хто організовує концерт?

#Дім_Франка (Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка) –  місце пам’яті, місце сили, місце діалогу. Тут ФРАНКОВО!

Сторінка #Дому_Франка у Facebook:

https://www.facebook.com/dimfranka/

Чому для музею важливо встановити звуковий супровід?

  • незрячі зможуть відчути атмосферу музею та без проблем ознайомитися з експозицією;
  • експозиція стане інтерактивною та значно цікавішою;
  • під час екскурсії можна почути голоси сучасників, друзів, близьких Івана Франка, зокрема Соломії Крушельницької, сина Петра Франка, внучки Зеновії Франко та інших.

PANCHYSHYN – український гурт, який об’єднує талановитих музикантів, які у своїй творчості налаштовані на одну хвилю, а в реальному житті є добрими друзями! Тому цілком природно, що хлопці грають музику, близьку кожному – про найсвітліші почуття, про любов, про дружбу. Саме це і надихає музикантів на творчість.

29 квітня шанувальники якісної української  музики та творчості Івана Франка зможуть почути наживо гурт PANCHYSHYN: пісні, які вже встигли стати хітами, прем’єру пісні “Люди” та пісню “Як почуєш вночі” на слова Івана Франка.

Сторінка гурту PANCHYSHYN у Facebook

https://www.facebook.com/panchyshyn.music/

https://www.youtube.com/watch?v=1WD2-YGXXaY – Live концерт гурту.

Подаруйте собі музично-романтичний весняний вечір і зробіть добру справу для #Дому_Франка!

Концерт відбудеться на подвір’ї Дому Франка (м. Львів, вул. Івана Франка, 150-152).

Початок о 21.00.

Спонсори концерту отримають безкоштовно 15 квитків на концерт.

До уваги ЗМІ: Ми відкриті до співпраці щодо інформаційного партнерства.  ЗМІ, які виявлять інтерес до концерту, будуть вказані на афіші інформаційними партнерами.

Для акредитації ЗМІ та уточнень щодо співпраці прошу звертатися за адресою: vsevolodpetro@gmail.com.

Телефони для довідок:

+38 (098) 06-20-487 Катерина Крамар (event-менеджер Дому Франка)

+38 (063) 23-89-776 Петро Ткачишин (PR-менеджер гурту PANCHYSHYN)

 

Зробімо добру справу для Дому Франка спільними зусиллями

Оскільки концерт на підтримку Дому Франка – це не комерційний проект, то ми звертаємося до всіх небайдужих, хто вболіває за осучаснення музею, кому близька творчість Івана Франка, хто був в європейських музеях і знає, наскільки це важливо мати звуковий супровід. Просимо проявити благородність і допомогти вирішити фінансове питання в організації концерту. Таким кроком ви запишите своє ім’я в історію Дому Франка та в історію міста, адже Іван Франко – це беззаперечна гордість Львова, адже це місто, де Каменяр ріс, вчився, кохав, працював і творив.

Ми хочемо придбати звуковий супровід для музею, тому що для нас надзвичайно важливо розвивати та вдосконалювати Дім Франка, щоб він ставав цікавим для нових поколінь, які цінують не лише зміст екпозиції, але й форму подання. Також звукове обладнання дасть змогу оцінити надбання музею незрячим.

Живий звук концерту та естетичне світлове оформлення потребують оренди відповідної техніки на суму 500 $.

Також ви можете нам допомогти, арендувавши техніку самотужки. Список необхідної техніки надсилаємо разом з листом-проханням.

Зі своєї сторони ми вкажемо вас партнером у афіші, зокрема розмістимо логотип вашої компанії, згадаємо вас під час концерту, а також ви можете розраховувати на квитки для ваших працівників. Також можемо зробити окремий пост на нашій сторінці у Facebook.

Музика – це слово, то ж робімо словом добрі діла. Бо як казав Іван Франко:

“Як много важить слово”.

 

З повагою

Директор Дому Франка Богдан Тихолоз

Гурт  PANCHYSHYN