Підтримайте соціальний проект для школярів “Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ”!

Галузь:

Шановні засновники і керівники підприємств, організацій, установ та усі небайдужі громадяни України!!!

 

Підтримайте соціальний проект для школярів Львова “Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ”! Цей проект орієнтований на протидію пасивності, байдужості і брехні (зокрема популізму), які руйнують світ у ХХІ столітті. Проект спрямований на свідомих активних громадян України і має на меті сприяти школярам у здійсненні справді важливих корисних та добрих справ! А дорослі повинні тільки створити для цього умови. Крім того проект передбачає творчі конкурси для школярів у 8 творчих категоріях, інтелектуальне змагання між командами шкіл Львова у форматі „Що? Де? Коли?”, розвиток у дітей нових навиків, пов’язаних із конкурсними категоріями, практикування командами школярів допомоги тим, хто її найбільше потребує тощо.

Підтримайте соціальний проект на краудфандинговій платформі Tech StartUp School (м. Львів) –  StartEra https://startera.org.ua/project/ekologiya-svidomosti-protydij-bajduzhosti-yaka-rujnuye-svit/ внеском 1000 грн чи більше.  Кошти будуть використані на фінансування добрих справ ініційованих школярами або підтриманих школярами з низки альтернатив. Залежно від того як вони вирішать. Винагородою для меценатів є малюнки, плакати, екосувеніри, які від вересня створюють школярі для вас!

Або ж можете в межах соціального проекту обрати цілий напрям фінансування добрих ініціатив для талановитих школярів (сиріт, напівсиріт, з дуже незабезпечених сімей тощо), який буде реалізовуватись під Вашою егідою. Бюджет окремого напряму (з існуючих шести) 40000-50000 грн залежно від кількості школярів, видів заходів для них тощо. Детальніше про напрями можете дізнатись у керівника соціального проекту.

У соціальному проекті є такі конкурсні творчі категорії:

  1. Саморобні вітальні листівки з Різдвом для воїнів на фронті.
  2. Авторська фотографія (з доданою до неї назвою в темі листа), яка викриває пасивність та байдужість, їхні наслідки або протидію цим явищам.
  3. Вірш або інший поетичний твір на тему загрози від байдужості, пасивності, брехні (зокрема популізму).
  4. Есе на тему «Чим страшна байдужість (пасивність, брехня)?».
  5. Екосувенір (іграшка чи будь-який інший подарунковий виріб), виготовлений власноруч з екоматеріалів (тканини, ниток, соломи, глини, дерева і т. д. – з обмеженим використанням паперу, щоб забезпечити довговічність виробу і можливість збереження його форми і вигляду в процесі транспортування).
  6. Сценарій вистави про байдужість, пасивність, брехню (з готовністю допомогти в постановці вистави на сцені в разі перемоги конкурсної роботи).
  7. Власна чи разом з друзями зроблена добра справа, спрямована на протидію байдужості, пасивності, брехні в різних сферах (відносинах із друзями, сусідами, в школі, сім’ї; ставленні до літніх людей чи молодших дітей; до людей з особливими потребами чи самотніх людей, що потрапили в скрутні обставини; в ситуаціях, які потребують допомоги чи захисту слабших; у поведінці чи бездіяльності щодо збереження природи, допомоги тваринам (в т.ч. бездомним) чи птахам в особливо несприятливі для них періоди року, захисту екології). Ця конкурсна категорія може бути представлена у двох підкатегоріях ( зокрема у вигляді соціального ролику із сюжетом, який стимулює до важливих роздумів та дій, і закликом до протидії байдужості, пасивності, брехні (зокрема популізму) в будь-якій сфері життя).
  8. Рекламний ролик, знятий для заохочення однолітків відвідати певний музей чи театр, філармонію чи органний зал Львова.

Проект дасть змогу дітям вийти із зони власного комфорту та навчить бачити й долучатися до розв’язання проблем навколишнього світу, а також осмислити, як небайдужість і активна громадянська позиція роблять світ кращим, як добрі справи і співчуття, наполегливість і старанність, чуйність і доброта, гармонійність розвитку і професіоналізм, відповідальність і вчасна дієвість змінюють нас і наше життя, роблячи нас щасливішими і захищаючи майбутнє українського народу. А нам, дорослим, необхідно створити школярам можливість для реалізації їхніх добрих намірів і гідно підтримати їх у цьому проекті.

Не будьте пасивними і байдужими! Надайте талановитим та активним школярам підтримку і добрий приклад!

З повагою, команда соціального проекту “Екологія свідомості:

 протидій байдужості, яка руйнує світ!”

P.S. Підтримка проекту на краудфандинговій платформі Tech StartUp School (м. Львів) –  StartEra https://startera.org.ua/project/ekologiya-svidomosti-protydij-bajduzhosti-yaka-rujnuye-svit/ !Детальна інформація про соціальний проект: https://www.perspektyva.in.ua/sotsialnyj-proekt-ekologiya-svidomosti/ Новини про реалізацію соціального проекту відображаються щотижня, а часто й щодня, на його фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/169227480447629

Контактна особа: керівник соціального проекту, головний редактор всеукраїнського науково-аналітичного журналу – Володимир Чубай (067-37-147-97).