Польсько-українська ділова зустріч

Галузь:

14-15 липня 2022 року Дмитро Афтанас перебував з робочим візитом у Республіці Польща. Президент Львівської торгово-промислової палати зустрівся з представниками міста Ряшів з метою налагодження співпраці, допомоги релокованим та місцевим підприємцям з різних питань – від пошуку партнерів до допомоги з експортом.

Христина Стаховська, заступниця мера міста Ряшева також наголосила, що місто і регіон зацікавленні на посиленні двосторонніх відносин та виявила бажання відвідати ділові події Львова, як тільки вони відбуватимуться. Також поажала швидкої перемоги у війні проти росії.

 

Також пан Афтанас зустрівся з колегами з Ряшівської та Краківської промислово-торгових палат.  Обговорили ідеї та можливість реалізації двосторонніх проєктів, спрямованих на підтримку та підсилення економіки та українського та польського бізнесу. Запропоновані українською стороною проєкти отримали високу оцінку польських колег, то ж, сподіваємось, невдовзі матимемо позитивний результат.

Пані Пауліна Добжанська, директор Ряшівської ПТП  зазначила, що польський бізнес сьогодні як ніколи допомагає українцям (гуманітарний аспект), а також готовий до співпраці, є бажання розширення своєї діяльності в Україні, допомога з працевлаштуванням та ціла низка інших питань.