Порошенко заклав капсулу на місці будівництва заводу у Бродах

Галузь:

57b5a0095fe77

Президент України Петро Порошенко взяв участь в урочистому закладенні символічної капсули на місці будівництва заводу з виготовлення електричних кабельних мереж компанії «Електроконтакт Україна» (інвестиція компанії Nexans) у Бродах.

Спільно з Президентом, у заході взяли участь керівник Львіської ОДА Олег Синютка та представники підприємства.
Порошенко наголосив, що сьогоднішня подія – «це запрошення у червні 2017 року приїжджати сюди на урочисте відкриття виробництва».

«Будемо сподіватися, що тут будуть сотні робочих місць з високими зарплатами, податками, високим рівнем соціального захисту для розвитку Галичини та України», – зазначив Глава держави. Він подякував інвесторам за довіру та віру в Україну.

Як зазначив представник компанії Nexans Райнгольд Думлер, перш ніж будувати завод у Бродах, компанія проаналізувала ринок праці і виявила, що є достатня кількість працівників інженерних та робочих спеціальностей, тому проблем з кадрами тут не очікують.

Завод у Бродах буде третім, але найбільшим підприємством, збудованим за інвестиції компанії Nexans на Львівщині. Ще два такі підприємства уже діють в Золочеві та Перемишлянах.

Завершення будівництва заплановане на ІІ квартал 2017 року, обсяг інвестицій – 30 млн євро. Виробничі потужності підприємства будуть використані для потреб концерну БМВ.