Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол: “Наше головне завдання – налагодити співпрацю”

Галузь:

15 травня 2017 року у Львівській торгово-промислові палаті відбулась зустріч  із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Ігорем Соколом.

У ході зустрічі сторони обговорили поточний стан і перспективи розвитку співробітництва, а також низку актуальних питань регіонального та міжнародного порядку денного.

Президент ЛТПП Дмитро Афтанас відзначив, що україно-білоруські торгові відносини мають давню історію. «Важливо розвивати подальшу співпрацю, налагоджувати ділові контакти. Ми відкриті до пошуку партнерів в Білорусі та готові сприяти реалізації спільних проектів», – сказав Дмитро Афтанас.

«З урахуванням процесів, що відбуваються в Україні з реформування економіки, в тому числі, процесу децентралізації, коли основна частина бюджетних і податкових надходжень залишається в регіонах, які самі розпоряджаються цими коштами, от у цьому ми бачимо резерв зростання нашого товарообігу», – сказав Посол Республіки в Україні Ігор Сокол.

Дипломат зазначив, що за підсумками 2016 року товарообіг між Україною та Білоруссю склав $3 млрд 800 млн і зріс на 10%. Максимальний рівень цього показника – близько $8 млрд – спостерігався у 2012 році.