Практикум від професора МВА у Львові

Галузь:

484х252_львов (1)

15 вересня 2015 року у Львові відбудеться майстер-клас від професора МВА Міжнародного інституту бізнесу Наталії Писаренко на тему «Мінливий світ – мінливий бізнес. Стратегії маркетингу», організований у рамках освітнього туру містами України від Міжнародного інституту бізнесу за підтримки Європейської бізнес асоціації.

Під час майстер-класу  розглядатимуть питання: тренди, що змінюють світ; технології, що змінюють ринки та поведінку людей; ключові напрями адаптації ринкових стратегій та продуктового портфелю в умовах постійних змін; готові рішення для тих, хто хоче йти вперед і перемагати.

 

Наталя Писаренко – кандидат економічних наук, магістр маркетингу, магістр прикладної математики (системний аналіз); співзасновник Федерації розвитку франчайзингу в Україні, корпоративний консультант низки провідних українських і міжнародних компаній з питань стратегічного управління, організації маркетингу, управління брендами; директор центру маркетингових інновацій.

Персональні компетенції: маркетинговий менеджмент, бренд-менеджмент, стратегічний маркетинг.

Запрошуємо також на майстер-класи у Дніпропетровську, Харкові, Одесі.

Для фірм членів Палати участь у тренінгу безкоштовна. Під час реєстрації слід вказати, що Ваша компанія є членом ЛТПП.

Реєстрація на сайті iib.com.ua (http://iib.com.ua/ru/novosti-mib/item/3902-mayster-klas-npisarenko-svit-scho-zminyuetsya-%E2%80%93-biznes-scho-zminyuetsya-strategiyi-marketingu-u-lvovi.html)

 

Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) – сучасна школа бізнесу європейського рівня, лідер на ринку бізнес-освіти в Україні вже понад 20 років. МІБ успішно реалізує мастерські програми управлінського розвитку Executive MBA, International Executive MBA, General MBA – перші програми в Україні, що були акредитовані міжнародною незалежною асоціацією Association of MBAs (Великобританія).  До портфелю програм МІБ також входять ексклюзивні програми міжнародних професійних кваліфікацій з маркетингу – CIM (Великобританія) та управління виробництвом – REFA (Німеччина). МІБ надає можливість отримати диплом державного зразка Магістра бізнес адміністрування, навчаючись на програмі «Інструменти управління бізнесом» – єдиної національної програми, що також має акредитацію  Association of MBAs.