Privаte Label від мережі аптек «D.S.»

Галузь:

 

Уже третій рік поспіль компанія “Маркет Універсал” розвиває дві лінійки товарів власної торгової марки (Privаte Label)  «D.S.» та «Arbor Vitae». Нещодавно в родині «Arbor Vitae» з’явилося поповнення: близько 30-ти нових позицій із лікарської рослинної сировини.

У лінійку «Arbor Vitae» уже входять деякі популярні біологічно-активні добавки − вугілля активоване, жувальні таблетки глюконату кальцію з ароматом яблука, риб’ячий жир у капсулах, лецитингепактивта гінкго білоба у сучасній формі випуску «ультракапс» (забезпечує високу всмоктуваність та пролонговану дію засобу). Віднедавна у ній з’явилися і лікарські рослини (БАД), такі як звіробій, ромашка, цмин, полин, чистотіл, меліса, перцева м’ята, кропива, дуб, розторопша, льон та інші. Форми випуску дві – фільтр-пакети та коробки.

Цю рослинну продукцію на наше замовлення виготовила фармацевтична фабрика «Віола» − підприємство є одним із лідерів в Україні, для виготовлення понад 100 лікарських засобів та медичних виробів за належними технологіями використовує сучасне обладнання і високоякісну сировину.

Як приготувати настій чи відвар з лікарської рослинної сировини:

Приготувати настій чи відвар у домашніх умовах насправді доволі легко. Для цього потрібно взяти 1 ст. ложку лікарської рослинної сировини на 0,5 л окропу і проварити її на водяній бані. Для настою – 5 хвилин, і охолоджувати 45 хвилин, для відвару – 30 хвилин, і охолоджувати 10 хвилин. Зберігають настої чи відвари у холодильнику не більше доби.

Уся медико-фармацевтична продукція наших торгових марок відповідає всім стандартам якості та є найоптимальнішим варіантом за співвідношенням «ціна-якість» у своїй товарній категорії. На сьогодні маємо таких 56 найменувань.

Асортимент товарів із логотипом «D.S.» представлений переважно виробами медичного призначення, які точно знадобляться у кожній домашній аптечці: надійний перцевий пластир, ніжні паперові носовички, зручні лейкопластирі в індивідуальних упаковках для різних потреб, приємні вологі серветки для дорослих та дітей, делікатні ватні палички, а також два сучасні пристрої для самостійного контролю прийому ліків – таблетниця і ніж для пігулок.

Придбати продукти торгових марок «D.S.» та «Arbor Vitae» можна в усіх аптеках нашої мережі, а переглянути та зарезервувати ‒ тут і тут.