Про Дні польського сільського господарства у Львові

Галузь:

27 серпня 2015 року у Львівському виставковому центрі «Шувар – Експо» (вул. Хуторівка, 4-б) пройшли «Дні Польського Сільського Господарства». У рамках цього промоційного заходу проведено низку подій: виставку сільськогосподарського обладнання та агро-продовольчої продукції, конференцію, а також зустрічі у форматі В2В.

 Впродовж двох днів майже 20 польських компаній презентували широкий спектр своїх комерційних пропозицій, призначених для українського сектора агрохарчової промисловості, сфери технологій, ноу-хау та рішень для сільськогосподарських виробників (зокрема із галузі садівництва, виробництва молока, свинарства, птахофабрик, холодильних підприємств та елеваторів), пропозицій у сфері поставок сільськогосподарської техніки, оснащення та запчастин, кормів для тварин, мінеральних добрив та засобів охорони рослин, а також пропозицій від виробничих груп та виробників сільськогосподарських товарів та харчових продуктів. Українську сторону представляли кількасот учасників із усієї України, зокрема сільськогосподарських холдингів та підприємств України.

Під час офіційного відкриття «Днів польського сільського господарства» присутніх привітали консул Генерального Консульства РП у Львові Влодзімєж Сульгостовскі та керівник Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства РП у Києві Малгожата Гавін, яка зазначила, що «сільськогосподарський сектор Польщі та України у майбутньому планують свою діяльність, опираючись на кращі товарообміни між двома країнами, а нинішня подія започаткує наступні зустрічі у сільськогосподарському та споживчому секторі».

IMG_3193

Микола Кваша, директор Департаменту тваринництва Мінагрополітики України, подякував польським колегам за надання значної партнерської допомоги Україні у євроінтеграційних процесах, а також за послідовну підтримку врегулювання нашої складної політичної ситуації, яка є на сході України. За його словами, «співпраця України і Польщі щодо адаптації вітчизняного аграрного сектору до вимог та стандартів ЄС сьогодні для нас є одним із найпріоритетніших напрямків зовнішніх зв’язків».

IMG_3251

Як наголосив Дмитро Афтанас, президент Львівської ТПП: «Дні польського сільського господарства у Львові – тільки перший крок до реалізації повноцінної виставки товаровиробників Польщі та України. Досвід Польщі у розвитку сільського господарства показує, куди повинна рухатися Україна і її сільське господарство, адже ми знаємо, що сільськогосподарська продукція Польщі завоювала ринки не лише ЄС, але й всіх континентів світу. Не тільки виставка сільськогосподарської продукції, а й обмін досвідом, обмін технологіями, технікою – це те, що дуже потрібно для нашого сільського господарства. А такі події, що поєднують конференції, бізнес-контакти та виставки – це те русло, у якому ми будемо рухатися і працювати».

IMG_3302

 

Заступник голови правління ПАТ Кредобанк Дам’ян Раґан переконаний, що «з точки зору польського сільського господарства та економіки важко знайти кращого партнера, який має такий сильний потенціал в Європі, ніж Україна. Також зі сторони України важко знайти кращого друга та партнера, який приглядається до всіх змін і всіма своїми прагненнями старається підтримати ці зміни».

IMG_3344

 

Засновник групи компаній «Шувар» Роман Федишин наголосив на важливості партнерських стосунків українців та поляків, адже «ми самі вчилися багато у наших партнерів з Польщі, а щодо сільського господарства нас вражає не тільки досягнення Польщі у підвищенні  урожайності, ефективності використання землі, а в організації саме сільськогосподарського виробництва на невеликих підприємствах, дрібних фермерських господарствах».  

IMG_3356

 

IMG_3217

IMG_3265

Конференція «Презентація польської пропозиції для аграрного сектора України» охопила розгляд таких проблем: розвиток аграрного сектора України, умови доступу української продукції на європейські ринки та польської продукції на український ринок, можливості кредитування торговельних трансакцій, інтеграція сільськогосподарського ринку у європейський.

IMG_3577IMG_3617

 

28 серпня відвідувачі матимуть змогу зустрітися у форматі В2В з представниками Львівської ТПП та продовжити індивідуальні зустрічі на рекламних стендах польських компаній, а також ознайомитися із виставковими можливостями гуртового ринку «Шувар» для експортерів сільськогосподарської продукції та виробників сільськогосподарської техніки.

IMG_3909

Організаторами «Днів польського сільського господарства» у Львові є Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві разом із партнерами: Всеукраїнською аграрною радою, Львівською торгово-промисловою палатою та Гуртовим ринком «Шувар» за підтримки ПАТ Кредобанк.

IMG_3935