Про підтримку 100-річного ювілею НАН України

Галузь:

Шановні колеги,

висловлюємо Вам щиру повагу та інформуємо, що у листопаді 2018 року Національна академія наук України буде відзначати 100-річчя з часу свого заснування. Відповідно до Указу Президента України таке відзначення має відбутись на загальнонаціональному рівні.

Західний науковий центр як установа Національної академії наук України, діяльність якої поширюється на вісім областей західного регіону України, планує провести науково-організаційні заходи та реалізувати низку видавничих проектів регіонального значення з нагоди цієї важливої події. Однак обмежене фінансування нашої
бюджетної установи не дає можливості реалізувати наші плани на належному рівні.

Будемо щиро вдячні Вам за допомогу у реалізації наших заходів і проектів шляхом надання Західному науковому центру спонсорської допомоги, яка буде використана виключно на проведення заходів у рамках відзначення 100-річчя НАН України.

Спонсорську допомогу можна перерахувати Західному науковому центру за реквізитами: Західний науковий центр НАН України і МОН України, ЄДРПОУ 19170696; р/р 31257379101678 в ДКС України, м. Київ, МФО 820172 (з поміткою «для відзначення 100-річчя НАН України»).

Західний науковий центр з вдячністю запросить Вас та супроводжуючу особу на урочистості з нагоди 100-річчя у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, а також, за Вашої згоди, розмістить інформацію про спонсорство у виданнях «Академічні установи Західного наукового центру НАН
України і МОН України» та «Бюлетень Західного наукового центру 2017-2018», які є нашими видавничими проектами.

З повагою,
директор Західного наукового центру
НАН України і МОН України
О. Д. Зинюк