Про розширення використання “єдиного вікна” на митниці

Галузь:

За ініціативи Львівської ТПП відбулось засідання Комітету підприємців з питань ЗЕД при ТПП України, в якому взяли участь представники Мінфіну, ДФС України, Держпродспоживслужби України, ТПП України, бізнесу.

Темою засідання стали питання, ініційовані компанією «Галтранс-Логістик» щодо розширення використання «єдиного вікна» під час здійснення санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю.

Були розглянуті питання відсутності вибіркового огляду при здійсненні фітосанітарного контролю та дублювання інформації в єдиному вікні та внутрішніх програмних продуктах контролюючих служб, а також документообіг у зв’язку з оплатою послуг.

Спільно дійшли висновку, що потрібно вносити зміни до Постанови КМУ № 364 від 25.05.2016 р. «Деякі питання реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю», а також удосконалити технічну підтримку системи інформаційного обміну між митницями ДФС, іншими державними органами та підприємствами за принципом «єдиного вікна» з використанням електронних засобів передачі інформації.

За результатами засідання будуть підготовлені пропозиції до державних органів.