Про засідання Комітету ЗЕД

Галузь:

27 грудня 2017 року відбулося звітно-виборче засідання Комітету зовнішньоекономічної діяльності при Львівській ТПП.

Одностайним голосуванням затверджені голова та його заступник на наступні два роки – Мотиль Володимир, генеральний директор ТзОВ «Дреберіс», та Мулява Марія, директор ПП «ГалтрансЛогістик».

Суб’єктам ЗЕД пропонуємо ознайомитись зі звітом роботи Комітету за 2015-2017.

Дмитро Ткаченко

Приємно вітати серед нових членів Комітету представника Банку «КредіАгріколь» Дмитра Ткаченка, який зокрема так прокоментував бачення своєї ролі в роботі Комітету ЗЕД: “Завдяки курсовій різниці останніх років ми бачимо стабільну тенденцію росту зацікавленості експортом з боку МСБ. В цьому ракурсі нашим клієнтам ми надаємо консультаційні послуги і маємо певні корисні інструменти та підходи для підтримки експортерів, які сподіваємось втілювати через роботу Комітету ЗЕД при Львівській ТПП. До речі, майданчик ЛТПП вважаємо унікальним, бо він об’єднує реальний український бізнес різних маштабів, головним чином малий та середній. Наш банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам. Перевагами КредіАгріколь Банку є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Надійність та ділову репутацію КредіАгріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів”.

Комітет визначився стосовно планів наступних засідань та готовий на початку 2018 р. запросити суб’єктів ЗЕД до вирішення такого проблемного питання, як відсутність дозволів на поїздку територією іноземних держав при експортних перевезеннях.