Проект «Зіркова карета»

Галузь:

Львівська ТПП приєднується до участі у проекті “Зіркова карета” та запрошує приєднатись вас, дорогі підприємці! Разом зможемо зробити більше.

Невиліковно хвора людина. Вона знає, що вмирає.. Її дні і години вже злічені. Чи є щось, що може її в цьому житті ще приваблювати? Чи може жити у серці якесь несповнене бажання? Так. Людина до останньої миті залишається Людиною. Вона прагне вирватися з «постелі хвороби» і поринути на місце, яке в її житті було особливим. Місце де її дух був бадьорим, а серце співало від радості.

Проект «Зіркова карета» – це спосіб сповнити «останнє» бажання вмираючої людини, дорослої і не дуже. Відвідати рідну домівку, театр, стадіон чи інше «місце радості», зустріти ще раз важливу в житті людину, сказати несказане або просто бути поруч і насолоджуватися. Все це стає можливим завдяки благодійній ініціативі Шпиталю Шептицького «Зіркова карета». Цей проект допомогає вмираючому повернутися на заповітне місце і відчути незриме для усіх окрім нього – емоції і спогади, які злагіднюють біль і страждання, утверджують почуття гідності, і скріплюють дух перед обличчям близького переходу.

Сучасний автомобіль екстренної медичної допомоги, фахівці, які дбають і супроводжують до заповітного місця, забезпечують медичну підтримку і психологічний комфорт, організатори, які заздалегіть готують маршрут до найменших дрібниць, благодійники, які підтримують фінансово можливість сповнення заповітного бажання людини в останні дні її життя – все це проект «Зіркова карета».

Про обовʼязки команди проекту:

  • Організаційну роботу до сповнення дитячої мрії проводить соціальний працівник Шпиталю (Де? Коли? Як?). Програма узгоджується соціальним працівником з усіма особами, долученими до сповнення мрії по часу і по завданнях.
  • Психологічне консультування в рамках приготування до події самої дитини, її батьків, персоналу установи, куди бажає приїхати дитина, родичів або інших осіб, проводить психолог/психотерапевт.
  • Для невиліковно хворої особи потрібний постійний медичний супровід (знеболення, киснева маска, тощо). Саме для цього в часі сповнення мрії дитини працюватиме команда екстренної медичної допомоги.

Тривалість проекту: постійно

Частота подій: 2-3 заходи в тиждень

Старт проекту: 19.12.2019

Кількість залучених фахівців: Керівник проекту/психолог, соціальний працівник, лікар екстренної медичної допомоги, фельдшер, водій.

Транспортний засіб: Автомобілі екстренної медичної допомоги Merzedes-Benz 319, 419

Місця проведення заходу: театри, кінотеатри, музеї, місце роботи, улюблені місця проведення дозвілля на природі – парки, озера, зустріч з важливою в житті паліативного пацієнта людиною, колективом, інше місце вибране паліативним пацієнтом.

Меценати, які вже підтримали проект:

  • Церковне обʼєднання  Jahu, м. Біль, Швейцарія, пожертва 13900 Євро на закупівлю автомобіля швидкої допомоги;
  • Церковні громади Римо-Католицької Церкви і Євангельської Церкви м. Рітберг, Німеччина, купівля, ремонт і ТО (3000 євро) автомобіля швидкої допомоги
  • Монастир отців Бенедектинців м. Мельк, Австрія, закупівля автомобіля швидкої допомоги 6000 євро
  • Червоний Хрест Ібс на Дунаї, Австрія – передача медичного обладнання для швидких вартістю понад 1000 євро
  • Edem Resort Medical and Spa – безкоштовне користування бенкетним залом і гала вечеря, попередньо не менше 10000 євро

 

Ваша письмова відповідь для нас важлива. Прохання контактувати:

Христина Келеман, керівник відділу розвитку Шпиталю development.spital@gmail.com

о. д-р. Андрій Логін, директор БФ «Шпиталь Шептицького» spital.ugcc@gmail.com