Програма “Мережа Енергоефективних Підприємств Львівщини”

Галузь:

15 листопада 2018 року у Львові відбудеться захід на честь запуску пілотної Мережі Енергоефективних Підприємств Львівщини!

 

Львівська торгово-промислова палата та проект “Консультування підприємств щодо енергоефективності”, який виконується GIZ GmbH у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України за дорученням уряду Німеччини, протягом наступних двох років будуть на прикладі пілотної Мережі львівських підприємств впроваджувати нову для України модель підвищення енергоефективності.

 

Такі Мережі у Німеччині активно використовуються урядом для підвищення енергоефективності у торгівлі, промисловості, бюджетній сфері. Наразі Федеральне міністерство економіки та Федеральне міністерство навколишнього середовища Німеччини підтримують програму зі створення 500 таких мереж у Німеччині до 2020 року. Загалом концепція полягає в тому, що 8-12 підприємств об’єднуються у мережу та визначають спільні енергоефективні цілі на наступні 3-4 роки. Протягом цього часу підприємства регулярно обмінюються досвідом та отримують кваліфіковану експертну підтримку і супровід.

В перспективі планується запуск декількох таких мереж, в тому числі у вигляді  самоокупної бізнес-моделі. Принципи роботи таких мереж передбачають економічно прийнятні в кожній окремій країні  членські внески для учасників. Проте, завдяки проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», учасники першої пілотної мережі енергоефективності в Україні мають можливість отримувати переваги участі без членських внесків.

 

 

У заході, що відбудеться у конференц-залі Евроотелю, по вул. вул. Тершаковців, 6А, запланована участь представників Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, представників  GIZ GmbH, керівників та енергоменеджерів 11 відібраних виробничих компаній пілотної Мережі Енергоефективних Підприємств Львівщини.

 

Враховуючи важливість потенціалу такого проекту, результати якого можуть бути рекомендовані до широкого впровадження в Україні, запрошуються представники мас-медіа та преси.

 

 

Програма  заходу додається.

 

Попередня акредитація преси по e-mail: liudmyla@cci.lviv.ua, +38 096 23 75 340 .

Реєстрація представників преси в день заходу з 12.30.