Програма обміну UBL PIE для підприємців та бізнес-професіоналів

Галузь:

Ukrainian Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship (UBL PIE) – це програма професійного обміну для молодих українських підприємців, бізнес-професіоналів та експертів з регіонального економічного розвитку. UBL PIE передбачає місячне стажування у США, організоване з урахуванням індивідуальних професійних інтересів та сфер діяльності учасників. Місцями стажувань можуть бути бізнес-структури, неприбуткові організації, бізнес-акселератори, урядові офіси економічного розвитку, тощо. Учасники отримають доступ до сучасних бізнес-інструментів, концептів та принципів, аби зміцнити свої лідерські та технічні можливості, а також зможуть побудувати тривалі професійні відносини між американцями та українцями, що поділяють спільний інтерес у сприянні економічному розвитку.

Програма спонсорується урядом США. Усі витрати на участь, пов’язані з перельотом, перебуванням, проживанням та стажуванням, покриває програма.
Першу програму 2021 року попередньо заплановано на січень-лютий 2021 року.

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України та постійне проживання на території України;
• дата народження з 1 вересня 1979 року по 8 липня 1999 року;
• вільне володіння англійською мовою;
• відповідний досвід та спрямованість на продовження кар’єри у сферах бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, соціальних мереж, регіонального економічного розвитку та/або технологій;

Деталі програмиhttps://ukrainianbusinessleaders.americancouncils.org/
Дедлайн: 1 вересня, 2020 року.
Он-лайн анкетаhttps://ais.americancouncils.org/ukrainianbl
Контактний email: ukraine-bl@americancouncils.org