Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для бізнесу

Галузь:

Конкурентоспроможність МСП

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

Річний програмний запит (РПЗ) -2019-001

МОДИФІКАЦІЯ #4

 (Зміни до попередніх модифікацій позначено кольором нижче)

Дата випуску: 9 липня 2019 р.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база. Подолання таких викликів в рамках цього РПЗ допоможе збільшити та розширити усі перелічені вище фактори, а також збільшити кількість постійних робочих місць.

Програма КЕУ націлена на співпрацю з грантоотримувачами, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості.

КЕУ особливо зорієнтована на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів, однак, Програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки.

КЕУ надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські МСП; збільшення обсягів продажівМСП; створення постійних робочих місць у відповідному секторі; та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП.

Програма «Конкурентоспроможна економіка України» є програмою національного масштабу. Ми приймаємо заявки з усіх регіонів України.

Державні установи, в тому числі організації з участю державного капіталу та квазідержавні організації, визначені в ADS 302.3.3не мають права наотримання грантів у рамках цього РПЗ.

Гранти надаватимуться і впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Всі запитання щодо цього річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: APS001@CEPUkraine.org. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Ресурс із найбільш актуальними запитаннями можна знайти за цим посиланням: тут.

Цей річний програмний запит разом з формою концепції грантового проекту у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням: тут.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що необхідно мінімум два місяці протягом Етапу 1 та Етапу 2 для розгляду, оцінювання, переговорів, затвердження USAID, та надання гранту. Терміни запропонованої діяльності повинні передбачати мінімум два місяці для обробки. Розгляд деяких заявок може тривати довше в залежності від складності запропонованої діяльності.

Процес подання заявок складатиметься з двох етапів:

  • Етап 1: заявники подають концепцію грантового проекту та бюджет грантового проекту за формою, наданою у Додатку A. Концепція грантового проекту буде розглянута незалежним комітетом з грантового відбору. Тільки найбільш життєздатні концепції будуть відібрані для участі в Етапі 2.
  • Етап 2: заявники, обрані за результатами Етапу 1, подають повну заявку згідно з вказівками Програми КЕУ. Заявники повинні довести свою прийнятність відповідно до критеріїв, що детально описані в Розділі III. Заявники пройдуть експертизу/оцінку, що буде проводитись Програмою перед наданням гранту, а відібраним кандидатам буде надана технічна підтримка, рекомендована Програмою.

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього річного програмного запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти Керівника Програми або на адресу: BusinessConduct@chemonics.com.

Документи необхідні для подання заявки:

Етап 1: заявник повинен надати наступні документи. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження.

  • Додаток A. Форма концепції грантового проекту;
  • свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписка з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Етап 2: Необхідні форми/документи будуть надіслані заявникам, які успішно пройшли Етап 1. Вони включають, але не обмежуються, нижченаведеними додатками. Нижченаведені заяви й засвідчення не вимагаються для проходження Етапу 1; вони наведені у цьому документі для довідки.

  • Додаток B. Мінімально необхідні засвідчення для Етапу 2:

– заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);

– заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).