Промуємо вітчизняний продукт за кордоном!

Галузь:

bigstock_Eu_Business_4986625Шановні керівники підприємств!

Звертаємо Вашу увагу, що надання дипломатичного сприяння вітчизняному бізнесу з боку Міністерства закордонних справ України здійснюється в рамках механізму Ради експортерів та інвесторів (http://rei.mfa.gov.ua/ua) при Міністерстві та передбачає дотримання низки вимог та оформлення відповідних звернень.

Веб-ресурс Ради експортерів та інвесторів виконує функцію агрегатора економічної і ділової інформації українських дипломатичних установ, та є додатковим ефективним механізмом просування продукції українських виробників на закордонні ринки.

Головним завданням англомовної версії зазначеного веб-ресурсу є, насамперед, популяризація експортного та інвестиційного потенціалу України та окремих її регіонів серед іноземної аудиторії, а також відкритий і зручний доступ до комерційних пропозицій експортоорієнтованих компаній.

У зв’язку з цим, акцентуємо Вашу увагу щодо необхідності врахування згаданих вище вимог та належної підготовки інформаційних матеріалів (типових форм комерційних пропозицій – додаються) та рекламно-презентаційних матеріалів.

 

ФОРМА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ

ФОРМА КОМЕРЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

У разі Вашої зацікавленості щодо просування вітчизняної продукції на закордонні ринки прохання надсилати актуалізовані експортні пропозиції та інші комерційні запити до Управління міжнародних економічних зв’язків  Львівської ТПП.

контактна особа: 

Горбачова Людмила.

liudmyla@cci.lviv.ua,

тел./факс: +38 032 295 01 25