Райффайзен Банк Аваль став «ОБЛИЧЧЯМ МІСТА-2018»

Галузь:

04 грудня 2018 року у Львові в Інформаційно-ресурсному центрі імені Митрополита Андрея Шептицького відбулась церемонія нагородження переможців щорічного Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста-2018».

 

 

Цього року до участі в конкурсі зголосилися 32 компанії та організації, 20 з них були допущені до II етапу конкурсу – голосування. Перемогу у номінаціях здобуло 13 компаній. А володарем Гран-прі «Обличчя міста-2018» – бронзового лева – став Райффайзен Банк Аваль.

 

Характеристика компанії-переможця: Райффайзен Банк Аваль у регіоні обслуговує 12 500 компаній. Має 27 відділень, 144 банкомати, 18 центрів самообслуговування,

Серед клієнтів Львівської обласної дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль» – підприємства міста і області, що мають стратегічне значення у розвитку економіки регіону та наповненні місцевих бюджетів: ПАТ «Концерн Галнафтогаз», ПрАТ «Компанія «Ензим», ТзОВ «Кормотех», ВАТ Концерн «Хлібпром», ПП «Оліяр», СП «Електронтранс», а також мультинаціональні компанії, такі як: ТзОВ «МондіПекеджінгБегсЮкрейн», ТзОВ «ОДВ-Електрик», ТзОВ «ЕлектpоконтактУкpаїна», ТОВ «СВІСС КРОНО» та інші.

Надані банком кредитні кошти, скеровані у бізнес-проекти, що визначають привабливість інфраструктури Львівщини – розширення та осучаснення мережі АЗК «ОККО», виготовлення рухомого складу електротранспорту, переробну промисловість, торгівлю та туристичну  галузь.

Дирекція банку є активним учасником громадського життя міста та області. За підтримки банку реалізовано чимало проектів соціального, мистецького та освітнього характеру: Форум місцевого самоврядування, Форум соціальних інвестицій, «Інноваційна весна», міжнародний фестиваль музики Маттіаса Кендлінгера у Львові, Різдвяний та Великодній ярмарки, встановлення велостоянок біля ВНЗ Львова, понад 15 років підтримки Форуму видавців, постійне надання стипендій кращим студентам Львівського банківського інституту та УКУ. Банк постійно підтримує та допомагає Львівській організації УТОС, реабілітаційному центру «Джерело», проекту «Безпечне місто» на проведення тематичних тренінгів та розповсюдження світловідбиваючих аксесуарів тощо.

 

Дмитро Афтанас, президент Львівської торгово-промислової палати:

 

«Конкурс «Обличчя міста» став доброю традицією Львова. Наступного року вже можемо святкувати ювілей самої події. І ця подія є своєрідною: ми не намагаємось влаштувати змагання кращих, навпаки, коли компанії зголошуються до участі, ми прагнемо оцінити заслуги кожного окремо, просимо багато додаткової інформації, яка стосується їх діяльності, від партнерів, державних установ, експертів та громадськості. Саме тому щороку маємо більше 10 фіналістів.

А гран-прі конкурсу отримують компанії, які для нашого міста стають своєрідними флагманами. І давно, в силу різних соціально-економічних причин, переможцем не була компанія сфери фінансів. Цього року з-поміж номінантів ми вибрали банк Аваль саме за постійну присутність на ринку, за його власну стабільність і передусім за значну ы стабільну підтримку міста, його подій та, безперечно, підприємств Львова».

 

ПЕРЕМОЖЦІ У НОМІНАЦІЯХ:

«МІСТО МАЙСТРІВ: ЛЬВІВ ПРОМИСЛОВИЙ»ТВК «Перша приватна броварня «Для людей – як для себе», ТзОВ

 

«ЛЬВІВ ІНФОРМАЦІЙНИЙ» – ТРК «Львівська хвиля», ТзОВ

 

«СКАРБНИЦЯ ЗДОРОВ’Я: ЛЬВІВ МЕДИЧНИЙ»Rikota, Стоматологічна клініка, ТзОВ

 

«ЛьВІВ ІННОВАЦІЙНИЙ» «ВФ Україна» (ТМ Vodafone), ПрАТ

 

«ЛьВІВ ТОРГОВИЙ»«Мульті Весте Україна 3» (ТРЦ «Forum Lviv»), ПрАТ

 

«МІСТО ХЛІБА ТА ДОСТАТКУ: ЛЬВІВ ХАРЧОВИЙ» «Галицька здоба», ТзОВ

 

«ЛьВІВ ГУРМАН» «Львівський холодокомбінат» (Преміальна лінійка морозива Velvet), ПрАТ

 

«ЛЬВІВСЬКЕ ДОЗВІЛЛЯ: НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВІЛЬНОГО ЧАСУ»«Віденська кав’ярня», ТзОВ

 

«ДО ВАШИХ ПОСЛУГ» «ПЗУ Україна» Страхова компанія, ПрАТ

 

«ЛЬВІВ СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНИЙ»«РСП «Шувар», ТзОВ та «SoftServe», ТзОВ

 

«ЛьВІВ відкритий для світу» «Panorama Lviv Hotel»

 

«БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ» «Дорожні знаки», ТзОВ

 

Конкурсанти оцінювались із врахуванням думки громадських організацій, бізнесу, наукових кіл, органів влади. Усі небайдужі мешканці Львова могли висловити свою підтримку улюбленим та достойним, на їхній погляд, компаніям та підприємцям за допомогою інтерактивного голосування на веб-сторінці Львівської торгово-промислової палати.

 

За минулі роки «Обличчям міста» Львова були визнані знакові компанії: Український Католицький Університет, ТзОВ ТВК «Львівхолод», ТРК «Львівська хвиля», ПАТ «Концерн Електрон», ТзОВ «Територія бізнесу» та інші.

 

Організатори конкурсу: Львівська міська рада, Львівська торгово-промислова палата.