Продовжено набір учасників конкурсу “Обличчя міста 2014”

Галузь:

 

У третьому кварталі Львівська міська рада та Львівська торгово-промислова палата проводять XV загальноміський Конкурс промоції підприємництва «Обличчя міста», у ході проведення якого відзначать найкращі компанії нашого славетного Львова. 

 

Зважаючи на численні прохання підприємців та у зв’язку із завершенням відпускного літнього періоду, термін прийому заяв на конкурс “Обличчя міста-2014” продовжено до 8 вересня 2014 року. 

 

При визначенні переможців у номінаціях конкурсу (Перелік номінацій та критерії оцінки),  враховуються пропозиції та висновки представників бізнес-організацій, підприємницьких об’єднань, Львівського обласного управління у справах захисту прав споживачів, Міністерства доходів і зборів України, профільних департаментів Львівської міської ради та ін. Окрім цього, усі небайдужі мешканці Львова зможуть висловити свою підтримку улюбленим та достойним, на їх погляд, компаніям за допомогою інтерактивного голосування на сайті Львівської ТПП (www.lcci.com.ua). До слова, минулого року на сайті проголосувало понад 20 000 львів’ян.

 

Лист-звернення міського голови Львова – Андрія Садового (.pdf)

 

Церемонія оголошення переможців конкурсу «Обличчя міста-2014» та вручення  дипломів і нагород  відбудеться 10 жовтня 2014 року. Анонсування конкурсу та інформація про номінантів та переможців буде висвітлюватись у ЗМІ Львівщини (телебачення, преса, Інтернет-портали).

Усі лауреати конкурсу «Обличчя міста» зможуть впродовж наступного року  використовувати бренд нагороди  з маркетинговою метою.

Запрошуємо Вас взяти участь у ХV-му щорічному конкурсі «Обличчя міста-2014». Для цього до 8 вересня 2014 року просимо заповнити Анкету учасника on-line на сайті www.lcci.com.ua.

Детальнішу інформацію Ви також можете отримати за телефоном оргкомітету конкурсу: +38 032 295 63 17 або написавши на е-mail: pr@cci.lviv.ua.

Внесок для покриття організаційних витрат проведення конкурсу становить 960 грн (в т. ч. ПДВ). Оргвнесок просимо перераховувати на р/р 26005006022 у Львівському відділенні Укрексімбанку, МФО 325718, код ЄДРПОУ 02944886.

 

АНКЕТА-ЗАЯВКА

 Для того, щоб заповнити анкету належним чином, підготуйте зіскановані документи (лист-заява довільної форми про участь у конкурсі (на фірмовому бланку, завірена підписом та печаткою керівника),   рекомендації партнерів та клієнтів).  Поля позначені * – обов’язкові для заповнення

 

Графи, позначені зірочкою, обов'язкові для заповнення!

Повна назва підприємства *

Ім’я та прізвище керівника організації *

Посада*

Ім'я та прізвище відповідальної особи за участь у Конкурсі зі сторони Вашої організації *

Посада*

Телефон*

Мобільний телефон

E-mail*

Логотип компанії (формат jpg., png. eps.)

Заява на участь у Конкурсі (довільної форми, на ім'я президента Львівської ТПП - Дмитра Афтанаса)
Додати зісканований документ (формат JPG, PNG, PDF)

Рекомендації партнерів, клієнтів, інвесторів тощо (мінімум – 1)