Про семінар «Європейські директиви і норми…»

Галузь:

24 липня 2014 року Львівська торгово-промислова палата спільно із компанією «Центр розвитку якості» (м. Київ) організувала та провела семінар на тему:  «ЄВРОПЕЙСЬКІ ДИРЕКТИВИ І НОРМИ, ТЕХНІЧНІ РЕГЛАМЕНТИ – ІНСТРУМЕНТ ВИЖИВАННЯ І ПРОСУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ НА МІЖНАРОДНІ РИНКИ, ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА КРАЇН СНД. ЗМІСТ, ОСОБЛИВОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ, МАРКУВАННЯ СЕ».

Як не розгубити великий економічний потенціал України при переході до європейської системи, як підготовити підприємництво та які першочергові кроки необхідні у цьому керунку – основна тематика семінару.

Із доповідями виступили представники компанії ТзОВ «Глобал Сертифік»: Сергій Рубальський (генеральний директор), Олег Мацьовитий (директор з розвитку і провідний аудитор),  Алла Прокошева (керівник із сертифікації продукції).

Учасники семінару дізналися про європейські підходи до систем менеджменту, які є базисом успішного розвитку виробництва та основним механізмом підтримання задекларованої якості товарів та послуг під час усього міжперевірочного періоду із сертифікації продукції. З огляду на нинішній стан сертифікації в країні, доповідачі розповіли про основні закономірності і механізми наближення виробників до питання постачання своєї продукції на ринки ЄС (законодавство, стандарти, норми, системні зміни тощо).

Під час заходу розглядалися загальні вимоги та інформація для виробників продукції, охочих отримати маркування СЕ (оцінити відповідність продукції до вимог Європейських Директив). Обговорювався цілий спектр питань, пов’язаних із оцінкою відповідності продукції європейським директивам. Об’єктом розгляду учасників семінару стали також технічні регламенти, їх зміст, особливості впровадження та сертифікації. Насамкінець слухачі отримали  інформаційне повідомлення про етапи підготовки промислових лабораторій до виконання директив та технічного регламенту задля випробування продукції на відповідність Європейським нормам EN.

Загалом, тренінг – перший крок у серії наступних тематичних зустрічей, які, за бажанням слухачів, можуть бути присвячені розгляду конкретних європейських директив тощо.

IMG_2877IMG_2889IMG_2948IMG_2972