Світ на позитиві? В YouTube заявили про ефективність відключення лічильника дизлайків

Галузь:

CEO YouTube Сьюзан Войчицькі заявила, що приховання лічильника дизлайків позитивно вплинуло на зменшення негативу, також вона розповіла про пріоритети розвитку платформи у цьому році. Чи правильно? Сьогодні все менше можливостей виявити своє невдоволення. У публічному просторі – тим більше.

Пані Войчицькі тлумачить: “Людям не подобаються відео з багатьох причин, у тому числі з тих, які не мають нічого спільного з відео, а це означає, що це не завжди точний спосіб вибрати відео для перегляду. Ми хочемо, щоб кожен творець відчував, що може заявити про себе без переслідувань.

 
Тож ми експериментували над видаленням лічильника дизлайків багато місяців на мільйонах роликів. Ми не бачили суттєвої різниці у кількості переглядів залежно від того, чи відображається кількість дизлайків”, – йдеться у листі.
 
“Але найважливіше – кількість “хейт-рейдів” зменшилася”. 
Також вона говорить про розвиток екосистеми платформи і одразу ж додає:  YouTube продовжить розвивати ігрову стримінгову платформу”.
Нагадаємо: що з 10 листопада 2021 року YouTube поступово припинив показувати кількість дизлайків під відео – зовсім прибирати кнопку “Не подобається” не планують, але кількість негативних реакцій зможуть бачити лише автори.