Торгова місія польських продовольчих фірм

Галузь:

28-30 жовтня Київ відвідуватимуть шість польських фірм продовольчого сектора. Їх візит проходитиме в рамках Торговельної Місії організованої консорціумом створеного Польсько-Українською Господарчою Палатою і фірмою GP Inter Solutions з Варшави.

Підчас перебування в Україні представники фірм : Lotte Wedel (шоколадні вироби), Wawel S.A. (кондитерські вироби), група Mokate (лідер ринку чаю і кави), Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. (Краківський Креденс Галіційська Традиція – високоякісні традиційні польські продовольчі товари) oraz Zakłady Mięsne Mościbrody (М’ясна Фабрика Мосціброди – ковбасні вироби) візмуть участь у ряді зустрічей з потенційними партнерами і представниками влади регіонального і державного рівня.

Головним пунктом Торговельної Місії буде участь у виставці WorldFood Ukraine 2014, яка відбудеться 28-30 жовтня в INTERNATIONAL EXHIBITION CENTRE, Броварський Проспект 15 в Києві. На виставці зберуться провідні експерти, а також представники великих і середніх підприємств продовольчого сектора. Ця подія дає можливість налагодити співпрацю та обмін досвідом між спеціалістами з галузей харчової промисловості і продукційного обладнання. Виставка є також платформою для зустрічі з потенційними кліентами зацікавленими харчовою продукцією, напоями, упаківкою і технічним обладнанням. Фірми зацікавлені у налагодженні нових контактів і співпраці з польськими підприємцями матимуть можливість зустрітися з ними під час організованої Торговельної Місії, що зміцнить позитивний ефект щорічної київської виставки WorldFood Ukraine 2014.