ТОВ «RaumirGlobal» запрошує до співпраці

Галузь:

ТОВ «RaumirGlobal», що має багатий досвід в сфері оптових поставок нафтопродуктів, пропонує до продажу якісну продукцію від одного з найбільших виробників «SOCARPolymer», з яким наша компанія має довгострокові договірні відносини.
Робота з компанією дає Вам ряд незаперечних переваг:
• Широка географія поставок.
• Широкий асортимент пропонованих ресурсів.
• Гарантія здійснення поставки.
• Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Компанія пропонує широкий асортимент продукції, що складається з поліпропілену (PP) та поліетилену високої щільності (HDPE), виробленого на заводі «SOCAR Polymer».
Поліпропілен (PP) є основним матеріалом, використовуваним для виробництва певних споживчих товарів і комплектуючих в самих різних областях, включаючи виробництво різних видів упаковки, текстильне виробництво, автомобілебудування, електроніка та електротехніка, канцелярські товари та ін. Поліпропілен є так званим «екологічно» чистим пластиком , який можна сміливо застосовувати при виробництві товарів для харчової та медичної промисловості.
Поліетилен високої щільності (HDPE) можна використовувати в якості сировини при виробництві різної продукції, включаючи газові, каналізаційні та водопровідні труби високого тиску.

комерційна пропозиція

Торський Артур,
Консультант Управління міжнародних економічних зв’язків
Львівської торгово-промислової палати
моб.тел.: +38 067 130 17 41
Тел: +380 32 295 01 25
е-mail: 9arturt@gmail.com