Тренди харчової промисловості: авторський карпатський кефір ТМ «Галичина»

Галузь:

Молочна компанія «Галичина» випустила кефір, виготовлений за авторською технологією. Особливістю серії карпатських кефірів стали кефір «Духмяні трави» (з додаванням м’яти та меліси) та кефір «Клітковина – зерна льону». Усі нові продукти компанії об’єднані темою Карпат – їхньою красою, чистотою та спокоєм. «Карпатський кефір, як і інші кефіри, виготовляють за допомогою додавання кефірної закваски, але ми дотримуємося унікального технологічного процесу – вносимо закваску у чітко визначений момент», – розповідає Оксана Андрушків, директор з маркетингу молочної компанії «Галичина».

Кефірна закваска, яка міститься у ньому, покращує поживну цінність молока, змінює структуру білка, тому він легше перетравлюється організмом людини. Також у процесі приготування кефіру молоко збагачується цілим набором необхідних для травлення ферментів, а також вітамінами групи В.

Унікальними за своїм смаком та складом на ринку кисломолочної продукції також стали новинки компанії. У кефірі «Клітковина – зерна льону» міститься насіння льону, рослинна клітковина, гречані та вівсяні висівки. Склад цього продукту сприяє роботі травної системи, прискорюючи обмін речовин. Кефір «Духмяні трави», з додаванням м’яти та меліси, допоможе заспокоїти збуджену нервову систему після напруженого робочого дня, а відтак – подарує міцний та здоровий сон.

Нагадаємо, молочна компанія «Галичина» оновила дизайн та розширила лінійку смаків йогуртно-кефірної продукції. Зокрема – випустила новинку: карпатський йогурт без цукру.