Підписано Меморандум щодо створення Коаліції «Львівська регіональна бізнес-платформа»

Галузь:

13 січня 2017 року у Львівській торгово-промисловій палаті членами Ради підприємців, бізнес-асоціаціями, кластерами та громадськими об’єднаннями було підписано Меморандум щодо створення Коаліції «Львівська регіональна бізнес-платформа».

АфтанасДмитро Афтанас, президент ЛТПП:

«Наше завдання – максимально допомагати бізнес-спільноті Львівщини. Ми вступаємо у 2017 рік зі стриманим оптимізмом. Я сподіваюсь, що цілі, які ви ставите зараз, будуть досягнуті якнайшвидше, а підписання Меморандуму щодо створення Коаліції «Львівська регіональна бізнес-платформа» стане ще одним кроком до формування комфортного бізнес-середовища нашого регіону».

Soroka

Ростислав Сорока, голова Регіональної ради підприємців у Львівській області:

«Ми задекларували своє бачення та аналіз ситуації бізнес-середовища станом на сьогодні, виокремили пріоритетні завдання, над якими ми маємо працювати, починаючи з 2017 року.  Кожна асоціація, яка підписала меморандум,  долучиться до виконання того чи іншого пріоритетного завдання. Це самоврядний механізм без жодних надбудов, який дозволяє ефективно комунікувати, адже проблеми в різних галузях є подібними, але їх треба проаналізувати, визначити пріоритетність і об’єднати зусилля для їх вирішення».

Повний текст Меморандуму щодо створення Коаліції «Львівська регіональна бізнес-платформа»

Серед задекларованих завдань:

  1. Формування спільної бізнес-платформи, побудованої на коаліційних засадах, шляхом вироблення узгоджених підходів до вирішення важливих економічних завдань.
  2.  Розширення зовнішніх ринків збуту для вітчизняної продукції та послуг, формування сприятливих та конкурентних умов роботи на внутрішньому ринку, вдосконалення механізмів державних закупівель, тендерних процедур та аукціонів.
  3. Створення ефективних ринкових механізмів забезпечення кваліфікованим персоналом львівських товаровиробників та надавачів послуг за допомогою універсальної кадрової біржі.
  4. Захист бізнес-спільнот від рейдерських посягань, недобросовісної конкуренції, не правових дій фіскальних органів, корупційних проявів посадових осіб.
  5. Забезпечення механізмів впровадження ресурсоефективного, екологічного виробництва та енергозбереження  на підприємствах.

Zahalne