У Львові РАЙФФАЙЗЕН БАНК визнано «Обличчям міста-2021»

Галузь:

14 грудня 2021 року у Львові в ресторані Kilinski відбулась церемонія нагородження переможців XXI Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста-2021».

 

 

Цього року до участі в конкурсі зголосилися 34 компанії та організації, перемогу у номінаціях здобуло 14 компаній. А володарем Гран-прі «Обличчя міста-2021» – бронзового лева – став Райффайзен Банк.

 

Характеристика компанії-переможця: Райффайзен Банк у регіоні обслуговує 10 400 юридичних осіб. Має 87 відділень, 511 банкомати, 70 центрів самообслуговування.

Серед клієнтів Львівської обласної дирекції АТ «Райффайзен Банк» – підприємства міста і області, що мають стратегічне значення у розвитку економіки регіону та наповненні місцевих бюджетів: ПАТ «Концерн «Галнафтогаз», ПрАТ «Компанія «Ензим», ТзОВ «Кормотех», ВАТ Концерн «Хлібпром», ПП «Оліяр», СП «Електронтранс», а також мультинаціональні компанії, такі як: ТзОВ «МондіПекеджінгБегсЮкрейн», ТзОВ «ОДВ-Електрик», ТзОВ «Електpоконтакт Укpаїна», ТОВ «СВІСС КРОНО» та інші.

Дирекція банку є активним учасником громадського життя міста та області. За підтримки банку реалізовано чимало проєктів соціального, мистецького та освітнього характеру: Форум місцевого самоврядування, Форум соціальних інвестицій, «Інноваційна весна», міжнародний фестиваль музики Маттіаса Кендлінгера у Львові, Різдвяний та Великодній ярмарки, встановлення велостоянок біля ВНЗ Львова, понад 15 років підтримки Форуму видавців, постійне надання стипендій кращим студентам Львівського банківського інституту та УКУ. Банк постійно підтримує та допомагає Львівській організації УТОС, реабілітаційному центру «Джерело», проєкту «Безпечне місто» на проведення тематичних тренінгів та розповсюдження світловідбиваючих аксесуарів тощо.

Вікторія Довжик, Львівська міська рада: «Надзвичайно приємно, що маємо нагоду відзначити знакові компанії міста за їх професіоналізм, бажання працювати та розвиватись. Вітаю кожного з переможців. Робите важливу справу для розвитку економіки міста, регіону та країни».

 

Дмитро Афтанас, президент Львівської торгово-промислової палати:

 

«Конкурс «Обличчя міста» став доброю традицією Львова. І ця подія є своєрідною: ми не намагаємось влаштувати змагання кращих, навпаки, коли компанії зголошуються до участі, ми прагнемо оцінити заслуги кожного окремо, просимо багато додаткової інформації, яка стосується їх діяльності, від партнерів, державних установ, експертів та громадськості. Саме тому щороку маємо понад 10 фіналістів.

А Гран-прі конкурсу отримують компанії, які для нашого міста стають своєрідними флагманами. Райффайзен Банк вже був переможцем у 2018 році, але я радий, що компанія сфери фінансів є стабільною, стабільною серед найкращих. Особливо у такі непрості часи».

 

 

 

ПЕРЕМОЖЦІ У НОМІНАЦІЯХ:

 

 • Номінація «У світі грошей: Львів-фінансовий» – ПрАТ «МТБ Банк»
 • Номінація «Львів крафтовий» – ТОВ ТВК «Перша приватна броварня «Для людей – як для себе!»
 • Номінація «Львів інноваційний» – ТОВ «АйКю Холдинг»
 • Номінація «Львів медичний» – ТОВ «РІКОТА» та ТОВ Медичний центр «ДЕЛЬТА МЕД»
 • Номінація «Львів соціально відповідальний» – ТОВ «Захід – Агро МХП»
 • Номінація «Львів промисловий» – ТОВ «Снєжка – Україна»
 • Номінація «Відкриття року» –  Ресторан Kilinski
 • Номінація «Львів енергоощадний» – ТОВ «ПРАНА ПЛАТІНУМ»
 • Номінація «Львів автомобільний» – Автомобільна група НІКО
 • Номінація «Розвиток ділового середовища» – Жіноча Ділова Палата України
 • Номінація «Збереження традицій» – ТМ «Сварга»
 • Номінація «До Ваших послуг» – Флористична компанія Blossom City

 

 

Конкурсанти оцінювались із врахуванням думки громадських організацій, бізнесу, наукових кіл, органів влади.

 

За минулі роки «Обличчям міста» Львова були визнані знакові компанії: Український Католицький Університет, ТзОВ ТВК «Львівхолод», ТРК «Львівська хвиля», ПАТ «Концерн Електрон», ТзОВ «Територія бізнесу» та інші.

 

Організатори конкурсу: Львівська міська рада, Львівська торгово-промислова палата.