Українсько-турецькі переговори

Галузь:

У рамках візиту до Львова Міністрів закордонних справ України й Турецької Республіки, 8 жовтня 2021 року пройшла зустріч українських і турецьких підприємців і промисловців, співорганізаторами якої виступили Львівська торгово-промислова палата та Торгово-промислова палата України.

Під часу зустрічі віцепрезидент Львівської ТПП Володимир Коруд привітав Міністрів від найбільшої бізнес-асоціації України та представив мережу торгово-промислових палат України як надійних партнерів турецького бізнесу. У зустрічі взяли участь представники львівських компаній – членів ЛТПП, які представляли енергетичну сферу, туризм, медичний бізнес, машинобудування, кондитерську промисловість.

7-8 жовтня Міністр закордонних справ Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та Міністр закордонних справ Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу у Львові провели Дев’яте засідання Спільної групи стратегічного планування.

Міністри обговорили стан виконання домовленостей, досягнутих на найвищому політичному рівні та перспективи подальшої українсько-турецької співпраці у сферах політики та безпеки, торгівлі та інвестицій, оборонної промисловості, енергетики, інфраструктури, транспорту та літакобудування. «Ми обговорювали сьогодні подальший розвиток військово-технічного співробітництва, зокрема виробництво безпілотників Bayraktar в Україні. Туреччина також цікавиться можливостями українського «Антонова». Ефективність наших літаків була яскраво доведена під час ліквідації пожеж у Туреччині», – зазначив Дмитро Кулеба. Мевлют Чавушоглу висловив вдячність Україні за допомогу в подоланні лісових пожеж у Туреччині влітку цього року: «Ми ніколи не забудемо цю допомогу, яку надала дружня Україна в моїй рідній Анталії та сусідній провінції Мугла».