V міжнародна конференція “Польсько-український кордон”

Галузь:

Львівська торгово-промислова палата спільно із Польсько-Українською Господарською Палатою запрошують взяти участь у П’ятій  конференції «Польсько-український кордон – шанс чи бар’єр для соціально-економічного розвитку? Транскордонна співпраця –  досвід, висновки, перспективи», яка відбудеться 26-27 березня 2015 року в Замково-парковому комплексі міста  Красічина біля Перемишля (Республіка Польща).

Організаторами конференції є Польсько-Українська Господарська Палата, Маршалок Підкарпатського воєводства, мер міста Перемишля. Серед запрошених: керівники прикордонних регіонів, митних органів та прикордонних служб, представники міністерств та урядових установ, підприємці з Польщі та України.

Метою зустрічі є покращення умов розвитку підприємництва у прикордонній зоні, а також поширення мережі контактів і відносин між існуючими в ній суб’єктами господарювання, зміцнення польсько-українських бізнес-відносин.

Тематика конференції не обмежуватиметься транскордонною проблематикою, а матиме ширший спектр обговорення двосторонніх польсько-українських зв’язків.

Конференції в Красічині – чудова нагода для презентації потенціалу Вашого бізнесу, налагодження безпосередніх контактів, проведення переговорів і знаходження нових партнерів.

Вартість участі у конференції  становить 1 684,00 грн з ПДВ.

У вартість включено: переїзд Львів-Красічин-Львів, участь у доповідях, виступах, сесіях, обід, гала-вечеря, супровід, прискорений перетин кордону, бронювання готелю.

Додатково оплачується місце проживання учасника у палаці або в одному із готелів (сніданок), розташованих неподалік – 200,00 PLN.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ у конференції

За додатковою інформацією просимо звертатися до Львівської ТПП:

Тел./факс: +38 032 276 46 13,

E-mail: zed@cci.lviv.ua