Відкрилася ІІІ Міжнародна виставка “Вища освіта – 2016”

Галузь:

Сьогодні, 1 квітня, у Львівському палаці мистецтв відбулося відкриття III Міжнародної виставки «Вища освіта – 2016». Це унікальна спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України, яку вже втретє проводять у місті Львові. Цьогоріч у виставці взяло участь майже півсотні  вітчизняних та закордонних ВНЗ, серед яких 35 навчальних закладів  Польщі.  Виставка працюватиме впродовж двох днів з 11.00 до 17.00.

4

Захід організовано Міжнародним освітнім центром за підтримки Львівської торгово-промислової палати, Департаменту освіти та науки ЛОДА, Управління освіти Департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Під час урочистого відкриття заходу присутніх привітали Ольга Бриницька, головний спеціаліст сектора освітньої політики Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради; Владзімеж Сульгостовскі, радник консула Генерального консульства Республіки Польща у Львові; Володимир Коруд, віце-президент Львівської Торгово-Промислової Палати; Галина Бохонко, директор Міжнародного освітнього центру.

6

Дивували своєю майстерністю учасників та відвідувачів освітньої виставки Дитячий хореографічний колектив «Перлина», танцювальний колектив ЗСШ № 92 під керівництвом Степана Рибака.

«Ми розуміємо, що без освічених працівників, бізнес та економіка не буде розвиватися. Потрібні кваліфіковані економісти, маркетологи, менеджери, інженери та техніки. Потрібні ті, хто буде керувати підприємствами. Але для нас важливо, щоб і гуманітарна освіта також активно розвивалася, була сучасною. Не може розвиватися економіка без бізнесу, але й без освітнього культурного середовища це теж неможливо», – звернувся до відвідувачів під час відкриття віце-президент ЛТПП Володимир Коруд. – «Ми розуміємо, що іноземні виші – це конкуренція для наших закладів, але ми йдемо до Європи, до глобального світу, і ця конкуренція дає змогу підвищувати конкуренцію освітніх послуг. У результаті, ми отримаємо кращих студентів, кращих викладачів і маємо отримати краще суспільство”.

8

Почесний гість освітньої виставки Владзімеж Сульгостовскі, радник консула Генерального консульства Республіки Польща у Львові, відзначив, що навчання в Польщі дає більші можливості для українських студентів і відкриває великі перспективи у майбутньому!

Ольга Бриницька, головний спеціаліст сектора освітньої політики Управління освіти Департаменту гуманітарної політики ЛМР, зауважила, що «виставка дає можливість львівським школярам і студентам обирати навчальні заклади як і в Україні, так і за кордоном, здобувати знання. І дуже б хотілося, щоб застосовували ці знання і навики тут, у нас в Україні».

10

Впродовж першого дня виставки учні та студенти міста відвідали майстер-клас із ефективного вивчення іноземних мов від мовної школи eWords, побували на презентаціях ВНЗ Польщі від програми «Study in Poland», а також мали нагоду проконсультуватись у представників різних навчальних закладів щодо освітніх пропозицій, можливостей навчання за кордоном, стипендій чи стажувань.

Також кожен відвідувач виставки «Вища освіта — 2016» має шанс стати власником планшета Samsung Galaxy від Міжнародного освітнього центру, якого визначатимуть під час розіграшу 2 квітня о 17.00.

2 13 11

 

Додаткова інформація на сайті: http://educenter.com.ua/ua/

Тел.: +38 032 245 52 12 (Міжнародний освітній центр)

Контактна особа:

Наталія Тимків, менеджер виставки:

+38 097 46 56 456,

email: info@educenter.com.ua