Вітаємо переможців конкурсу ОБЛИЧЧЯ МІСТА 2014

Галузь:

10 жовтня 2014 року у Храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, що на вул. Театральній, 11 у Львові відбулося урочисте підведення підсумків Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста-2014».

 LTTP-oblychchya-roku-14_09655_HBR

Цього року до участі зголосилась найбільша кількість учасників за всю його15-річну історію конкурсу. Проте володаря гран-прі за професійні заслуги серед представників львівського бізнесу, з огляду на суспільно-політичну ситуацію в країні, конкурсне журі цього року вирішило не обирати. Нагороду перенесено на наступний рік, то ж їх у бізнес-категоріях у 2015 році буде аж дві.

 

Натомість за активну проукраїнську підтримку мешканців Львівщини та всієї України і своєчасне об’єктивне  інформування про події РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ протягом року бронзовою статуеткою Обличчя міста 2014 нагороджено – Телерадіокомпанію «Львівська хвиля»,

а за активну організацію прибічників Майдану, створення осередку формування Львівського майдану, допомоги та відправлень охочих до столиці на Євромайдан – нагороджено ТзОВ «Віденська кав’ярня»

LTTP-oblychchya-roku-14_09973a_HBR

Крім цього, у кожній конкретній номінації перемогу здобули аж 18 компаній (перелік номінацій та переможців),які було нагороджено спеціальними дипломами. Серед них – чимало як уже знаних підприємств, так і нові компанії. Також цього року вперше нагороджено громадську організацію.

oblychchia mista 2014 zagal

Дмитро Афтанас, президент Львівської ТПП«Ми раді, що, незважаючи на непросту ситуацію в країні, щорічна церемонія нагородження лауреатів та переможців конкурсу «Обличчя міста 2014» відбулася. Це свідчить про те, що ми готові працювати, що львівський бізнес не складає рук, а прагне, і, я переконаний, вистоїть у економічній війні. Львівський малий і середній бізнес уже став прикладом для інших регіонів, наскільки він є важливий і необхідний для розвитку кожної області без винятку.

Підтвердженням довести необхідність визнання роботи львівських підприємств стала і рекордна кількість зголошених до участі у конкурсі компаній нашого міста. Цього року – це рекордна кількість: біля 100. 30 з них пройшли до фіналу конкурсу.

Хочу подякувати також і міській владі, спільно з якою маємо змогу проводити цей щорічний захід.

Окремо, без перебільшення і думаю від імені усіх підприємців Львівщини, хотів би схилити голову перед нашими хоробрими вояками за мужність та відвагу у боротьбі за незалежність. Честь і хвала, вам, дорогі наші!»

Про конкурс