Виграйте грант на реалізацію своєї бізнес-ідеї з агробізнесу

Галузь:

Розумна теплиця, безпілотні літальні апарати, роботи для збору врожаю, портативні датчики вимірювання глибини оранки поля, безпілотний трактор – це далеко не повний список реальних інноваційних і технологічних вітчизняних розробок на стику аграрної індустрії і застосування IT-технологій.

Україна має величезний потенціал у цих двох галузях і абсолютно очевидно, що необхідно інтегрувати IT-рішення в агросферу.

Переваг, які з’являться у нас після активного зростання технологічних та інноваційних розробок в цьому напрямку – безліч. Як мінімум, ми звернемо на себе увагу не тільки на локальному ринку, але і в світовому співтоваристві, а це плацдарм для залучення інвестицій в агроіндустрію.

 

Найпотужніший потенціал України, як аграрної країни, необхідно використовувати за призначенням, розвивати і оптимізувати. Для того, щоб допомогти об’єднати дві дуже різні для наших співвітчизників сфери, і була створена громадська організація Платформа розвитку агробізнесу AgroTalks, діяльність якої спрямована на розвиток сучасного і відповідального сільськогосподарського виробництва.

 

AgroTalks – це платформа, яка об’єднує в собі школу бізнесу, нетворкінг-конференцію AgroTalks Day і краудфандингову платформу Donate Agro, як майданчик для розвитку актуальних ідей і пошуку інвестицій в уже готові комерційні та соціальні проекти.

 

Місія громадської організації – допомогти нашим талановитим співвітчизникам реалізовувати свої інноваційні та технологічні ідеї, які спрямовані на зростання і поліпшення аграрного сектору України та світу, а також подбати про те, щоб інвестувати в агросектор стало вигідно.

Для того, щоб реалізувати високу Місію, ми запрошуємо до співпраці з громадським рухом AgroTalks всіх активних учасників агроринку – агрохолдинги, кооперативи, асоціації, молодих стартаперів та підприємців, інвестиційні майданчики, галузевих експертів, вітчизняні та міжнародні IT-компанії.

Якщо у вас є актуальна ідея, проект або прототип, і ви не знаєте, що робити далі: як доопрацювати проект, підготувати інвест документи, знайти кошти на проведення досліджень, або у вас є питання з аналізу місткості ринку, ви потребуєте експертно грошової оцінки вашої задумки та маєте безліч інших питань – Платформа розвитку агробізнесу AgroTalks – це ваш шанс.

 

Подайте свій проект і на конкурсній основі отримаєте грант на програму акселерації. Заявки приймаємо до 28.02.2017, форма на сайті http://agrotalks.com/

Конкурсна комісія AgroTalks розгляне всі заявки і в індивідуальному порядку перевірить кожну на відповідність критеріям відбору. Навіть якщо ваш проект не отримує грант на реалізацію своєї ідеї, в будь-якому випадку наші експерти та ментори дадуть вам ряд консультацій та порад з розвитку вашого стартапу.

 

Поспішайте скористатися шансом стати одним з перших, хто буде причетний до побудови нової історії.