Задля зменшення енергозатрат та викидів CO2

Галузь:

7 червня2019 р. відбулася унікальна подія – керівники 11 підприємств Львівщини, які минулого листопада об’єдналися в енергоефективну мережу, оголосили спільну енергоефективну мету та добровільно взяли на себе зобов’язання по скороченню свого споживання енергії та викидів CO2.
Незабаром підприємства розпочнуть реалізацію енергоефективних заходів та регулярно обмінюватимуться досвідом, а також отримуватимуть кваліфіковану експертну підтримку та супровід. Оптимізувавши таким чином свої енерговитрати, учасники мережі зможуть стати більш конкурентоспроможними.
Це вже третя зустріч компаній-учасниць в рамках мережі, цього разу вона відбулася на підприємстві ПрАТ «Компанія Ензим». ПрАТ «Компанія Ензим» – велике українське підприємство, безперечний лідер на вітчизняному ринку дріжджового продукту та експортує близько 40% продукції в 14 країн Європи. Технологічно компанія впевнено конкурує з подібними компаніями у світі. Беручи участь у «Мережі енергоефективних підприємств Львівщини», компанія може не лише ділитися власним досвідом реалізованих енергоефективних проектів, але й розширити професійні уявлення своїх фахівців. Під час зустрічі приймаюче підприємство покаже власне виробництво, розповість про свій досвід впровадження енергоефективних заходів та поділиться планами на майбутнє.Захід привернув увагу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Агентства Держенергоефективності керівники яких виступили з вітальними словами.

Львівської ОДА, Львівська міська рада, ТПП України також підтримали учасників Мережі на вищому рівні.  «Низька енергоефективність є однією з найболючіших проблем української промисловості, адже вона призводить до здорожчання вартості продукції. А це негативно впливає на її конкуретноспроможність і становить загрозу для підприємства в цілому. Саме тому підвищення енергоефективності у промисловості – пріоритет нашої державної політики», – підсумував Максим Нефьодов, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.