Запонки як спосіб самовираження

Галузь:

Zaponky-1

 

Запонки. Один з самих елегантних елементів чоловічого костюму і водночас один з самих рідкісних, непопулярних. Одні надають перевагу запонкам ґудзики за рахунок зручності, інші вважають запонки надлишковим нарядним аксесуаром, треті ж просто надають перевагу закатувати рукави сорочки. А ось, що радимо ми.

 

 

Zaponky-4

 

В XXI столітті існує одне правило (воно ж і єдине) носіння запонок  – немає жодних правил. І якщо Вам подобаються запонки у формі черепахи, і водночас Ви є співробітником, топ-менеджером чи керівником, підприємства, то на Вас ніхто пальцем показувати не буде, а навпаки Ви отримаєте компліменти.

 

 

 

 

Zaponky-2

Пам’ятаємо про те, що манжети Вашої сорочки з-під рукава піджака повинні виглядувати приблизно на 2 сантиметра. Саме це і є прекрасним приводом заміни сорочки з ґудзиками на сорочку з манжетами під запонки, щоб похизуватись перед оточуючими гарний аксесуаром. Ось тут і можна покреативити в волю: чи Ви айтішник, чи дипломат, чи гість на високому прийомі – запонки підбирайте такі, щоб на них звернули увагу. Пікантні форми і відверто дитячі, інфантильні варіанти залиште для іншого випадку – щоб розсмішити колег в похмурий понеділок чи здивувати друзів.

 

 

Zaponky-3Знайти сорочку з манжетами під запонки важче, ніж звичайний варіант на ґудзиках. Тим не менше, маючи у шафі одну-дві сорочки з нестандартними манжетами, можна мати цілий арсенал запонок, щоб кожного разу Ваш діловий, елегантний образ виглядав по-новому. Різні відтінки,різні форми, різні стилі – обирайте запонки під настрій. А розпочати можна із звичайної геометричної форми – щоб звикнути і зрозуміти наскільки для Вас буде зручним і доречним буде таке класичне задоволення.