ЗЕД + готельний та ресторанний бізнес

Галузь:

8 жовтня 2014 року відбулося спільне виїзне засідання Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності та Комітету підприємців готельного та ресторанного бізнесу, туризму і курортів при Львівській торгово-промисловій палаті –  “Можливості перевезення пасажирів та вантажів авіаційним транспортом”. Засідання відбувалось у конференц-залі Терміналу А Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького, який було визнано найкращим аеропортом серед аеропортів країн СНД у 2012 році.

1 (2)

Вітальним словом спільне засідання комітетів відкрили Андрій Левкович, перший віце-президент Львівської ТПП та голова Комітету з питань ЗЕД при Львівській ТПП Володимир Мотиль,  та висловили подяку керівництву аеропорту за надану можливість проведення заходу в новому конференц-залі.

2

Також з привітанням та загальною презентацією аеропорту виступив комерційний директор Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького В’ячеслав Чеглатонєв. Пан Чеглатонєв розповів присутнім про підприємство, динаміку фінансово-економічних показників аеропорту, підвищення кількості та якості пасажирських та вантажних перевезень, співпрацю з авіакомпаніями та плани щодо запуску нових рейсів. Комерційний директор летовища також  ознайомив членів комітетів та всіх присутніх на засіданні з практичною інформацією щодо послуг, які може надавати міжнародний аеропорт «Львів», зокрема зазначив, що «розпочала свою роботу паркувальна зона з контрольованими в’їзними та виїзними терміналами, аналогів якої в Україні ще немає, та запрацювали сучасні камери схову для потреб пасажирів».

3

З доповіддю про можливості аеропорту щодо міжнародних перевезень вантажів та пасажирів виступила начальник відділу обслуговування вантажу Анна Сарафанюк,

 4

яка розповіла також і про «можливість оренди складів для вантажу незалежно від того, чи планується його перевезення авіаційним транспортом».

5Наталія Прилуцька, представник компанії «Дніпроавіа» розповіла про відкриття у липні цього року рейсу «Дніпропетровськ-Львів», «вагомий внесок до запуску якого належить Дніпропетровській та Львівській ОДА, а також Львівській торгово-промисловій палаті, яка є представником бізнес-спільноти регіону та активно лобіювала дану ідею».

6

 

Андрій Бібер, представник авіакомпанії «УРГА», розповів про запуск рейсу Київ-Львів компанією «УРГА» та плани запуску ще одного рейсу «Львів-Київ» в час «більш зручний для людей, які подорожують зі Львова».

7Ольга Тарасенко, директор Львівської філії ТОВ “Пілот” розповіла про пропозиції компанії щодо допомоги у бронюванні авіаквитків та порекомендувала «перевіряти інтернет-платформи бронювання на наявність капіталу та довіряти лише надійним компаніям», зокрема таким як «Пілот» та «КийАвіа».

8

Члени Комітетів та всі присутні на засіданні мали можливість оглянути термінал аеропорту в супроводі представників аеропорту та почути розповідь про історію будівництва та послуги терміналу для пасажирів.