Зміни руху на польсько-українських пунктах перетину кордону

Галузь:

З 22 грудня 2016 року перед МПП «Краківець-Корчова» та 16 березня 2017 року перед МПП «Рава-Руська-Гребенне» відповідно, розпочато експеримент щодо запровадження реверсивного руху з метою відокремлення від загального потоку транспортних засобів легкових автомобілів з українською та іноземною реєстрацією, якими керують іноземні громадяни.

Напрямок руху згаданих транспортних засобів додатково визначений дорожніми знаками та дорожнім обладнанням. Для скеровування автомобілів та проведення роз’яснювальної роботи в місці розділення смуг руху організовано спільне чергування прикордонної служби та патрульної поліції.

Схема розподілу транспортних потоків при реверсному русі:

 

Інформація про відстеження завантаженості пунктів пропуску:

Починаючи з березня 2015 року кожен може відстежити завантаженість пунктів пропуску на інтерактивній карті пунктів пропуску на сайті Львівської обласної державної адміністрації, яку можна знайти за електронним посиланням: http://loda.gov.ua/karta_kordon/index.php.

Якщо натиснути курсором миші на бажаний пункт пропуску, неодмінно висвітиться така інформація: кількість транспортних засобів, що очікують перед пунктом пропуску; проектна пропускна спроможність (одиниць транспортних засобів за годину); середня кількість транспортних засобів, пропущених за попередню годину.

Таким чином, віднині громадянам буде легше планувати поїздки за кордон – завчасно перевірити, в якому з пунктів пропуску найменша завантаженість й за потреби внести корективи у маршрут свого маршруту.