Зняття санкцій з Ірану підштовхнуло бізнес домовлятись

Галузь:

Делегація провідних українських компаній відвідає Іран вже цього тижня. Бізнес-візит до Тегерану, організований Торгово-промисловою палатою України та Херсонською ТПП, відбудеться 25-29 липня 2015 року.

Мета – перемовини з підприємствами ісламської республіки. Серед представників делегації – такі провідні компанії як «Миронівський хлібопродукт», «Злато Таврії», завод «Більшовик», Краматорський завод важкого верстатобудування тощо.

«Активізувати українсько-іранські відносини наразі дозволить зняття міжнародних економічних та фінансових санкцій з Ірану. Торгово-промислова палата зі свого боку вже провела низку перемовин з іранським бізнесом і максимально підтримає створення спільних українсько-іранських підприємств. Ми маємо максимально залучити іранські компанії в процес інвестування», – зазначає Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

Іран готовий інвестувати в Україну. Зокрема, сьогодні в Україні є нагальна необхідність у будівництві елеваторних та перевалочних комплексів, чим вже зацікавилися іранці.

Ще одним масштабним заходом для підписання бізнес-домовленостей та пошуку нових ідей та контактів має стати українсько-іранський бізнес-форум, що відбудеться в Тегерані вже 12-16 вересня цього року. Над втіленням цього заходу в життя наразі спільно працюють Торгово-промислова палата України та Палата торгівлі, промисловості і шахт Ірану.