BOITIER/124 – незамінний супутник вашої подорожі

Галузь:

Набір BOITIER/124 стане must have вашої дорожної косметички, оскільки всі засоби BOITIER/124 спрямовані на комплексний догляд і підходить для всіх типів шкіри (підтвердження косметичної лабораторії).

Новинка компанії Gold Style – це забезпечення бездоганним виглядом для бізнес-леді, зірок шоу-бізнесу та усіх подорожуючих. Нашу новинку підтверджує реєстрація авторських прав.

Сьогодні авіапереліт – справа досить звична для багатьох. Поки він триває – шкіра у стресовому стані: сухе повітря негативно впливає на епідерміс. Рівень вологості у літаку приблизно 20% (норма 40-50%). Шкіра зневоднюється, червоніє.

Такі умови небезпечні не тільки для тих, у кого суха шкіра (хоча для них – особливо). Далі сухість призводить до жирності: коли наша шкіра відчуває нестачу вологи, вона починає виробляти більше жиру…

Авіапереліт – це завжди стрес і для нервової системи: не забути документи, встигнути на посадку, вкластися в багажній ліміт, а головне – не забути про засоби догляду за обличчям. Тут на допомо- гу приходить ФУТЛЯР/124.

Оминути всі незручності під час подорожі допоможе Gold Style та його продукт BOITIER/124.

 

НАДІЯ ГАТАЛЯК

Основна діяльність компанії Gold Style це – створення та реалізація продукту BOITIER/124, який надає комплексний догляд за шкірою обличчя під час подорожі, з розрахунку на 6 днів.

Ми створюємо нововведення на ринку і вважаємо що бюті-бокс зазнає великого успіху серед потенційних покупців продукту.

Створивши прикладний дизайн BOITIER/124, ми твердо намагаємось вийти на ринок Львова, Києва та Одеси, а також покупку на нашому сайті та доставку у всі регіони Європи. У маркетингову сенсі ми маємо намір перетворити наш продукт на всесвітньо ві- домий бренд.

BOITIER/124 пропонує догляд на 6 днів (розрахунки косметичної лабораторії):

  • вологі одноразові серветки для очистки рук,
  • сухі одноразоваі серветки для протирання рук,
  • одноразові серветки, просякнуті міцелярною водою (Suemade) для очистки шкіри,
  • одноразові серветки, просякнуті тонізованою речовиною (Suemade) для очистки шкіри,
  • сироватка (Suemade) для сяяння шкіри,
  • зволожуючий крем (Suemade) для всіх типів шкіри,
  • еко-соше для відпрацьованого матеріалу.

Контакт:
тел.: +38 067 674 05 66